Перейти до змісту

Плата за послуги банку


Mala

Рекомендовані повідомлення

Знаю, що кожен банк свої послуги оцінює по-різному. Підкажіть, в яких банках, вони найдешевші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почта и ощад - это хорошо, но вы поняли что имелось в виду вообще? я - нет...

если просто поиск банка с низкими тарифами - то все советы про почту и ощад - фтопку

вы ведь не сможете что-то заплатить в привате, а дорогие услуги привата оплатить в ощаде...

имхо, пока не пояснят, чего надо (обслуживание юр.лица/карточки/просто платежи) - ответ дать очень сложно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, не уточнила : при внесенні платежу. Деякі беруть відсоток від суми, деякі фіксовану суму і ця сума, я так розумію, теж різна в різних банках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, не уточнила : при внесенні платежу. Деякі беруть відсоток від суми, деякі фіксовану суму і ця сума, я так розумію, теж різна в різних банках

тут все просто

все залежить від того чи заключений конкретно у цього банку з отримувачем коштів договір на прийом платежів і що толкує цей договір.

тобто може бути договір що передбачає внесення суми людиною бесплатно а зарахування банком отримувачу коштів за мінусом комісійної винагороди.

може бути навпаки - комісію платить людина

може бути поєднання 50/50 людина/отримувач

якщо ж договору немає, переважна більшість банків діють по схемі 1% від суми платежу мінімум 5(тут цифра коригується) грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...