Перейти до змісту

Куплю телефон Б.В. на 2 картки.


myhajlyk

Рекомендовані повідомлення

Пропонуйте. вислухаю будь-яку пропозицію.

обов"язково має бути манібек. 2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за попередження, Флай не взяв би(не подобається "бренд"). а в тому Самсунгу є 2 кнопки виклику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за попередження, Флай не взяв би(не подобається "бренд"). а в тому Самсунгу є 2 кнопки виклику?

Кнопка виклику одна.А коли робиш дзвінок то збоку кнопкою вибираєш карточку.Я собі одну назвав Kife:) а іншу київстар так що класно вибирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми собі якогось китайця (їх зарз вистачає).Вони працюють краще ніж флай хоча прошивка там йде від флая

ОООО. То мені так і треба. І шо кошкує такий апарат?

зараз вроді біля 1500 і більше точно не знаю.Але десь тиждень назад бачив на варшавці б/в за 1250

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто не пропонує китайця. ^_^

походи по варшавці якщо маєш час.та їх до вибору-покольору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, мы вам тут не мешаем?

Маю самчунг Д780 але не продаю поки.Відразу попереджую не бери флай В-700

la20, подобные сообщения - реальный оффтоп. за такое можно получить наказание...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

la20, подобные сообщения - реальный оффтоп. за такое можно получить наказание...

Зрозумів.Просто людині дав пораду оскільки мав "щастя" користуватись цим телом.І все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чим це жастя таке погане?..

Мав можливість потестити за 3 тижні Самсунг 780, 880, і Флай В700.

І що?.. Самсунги - лажа! Обстановка не та! Робота з двома сімками не зручна! Одна клавіша - вибиває!..Самсунг - це тупо викідання грошей за "бренд" З цих трьох ,походивши з кожним тиждень, я вибираю тільки Fly b700!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от свариться ы шось доказувать не треба. Я не тримав жодного апарату з цих в руках, тому ы написав маныбек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв"язку з відсутністю пропозицій, і з неможливістю вибрати телефон із запропонованих, попрошу тему закрити. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...