Перейти до змісту

заява


voldf

Рекомендовані повідомлення

Шановні громадяни, мене цікавить отака річ:

хочу побачити зразок заяви про звільнення з роботи, як вона оформлюється і можливі нюанси при цій процедурі.

Чи є різниця при роботі на фірмі і на ПП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразок заяви:

Президенту ПП "Шарашкіна контора"

Шарашкіну В.В.

Цицькін Аполон Калістратович

попу лізатор ПП "Шарашкіна контора"

м. Луцьк, залізничний вокзал, до запитання

ЗАЯВА

про звільнення за угодою сторін

Прошу Вас дати згоду на моє звільнення та звільнити мене з посади попу лізатора ПП "Шарашкіна контора" на підставі ч. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України (за угодою сторін) з 10 лютого 2009 р. У випадку наявності якихось вимог та претензій до мене, пов'язаних з фактом мого перебування на посаді, або з інших підстав, прошу зазначити про них в наказі про звільнення.

29 січня 2009 р.

Попу лізатор ПП "Шарашкіна контора" _________ Цицькін А.К.

Зразок наказу:

П Р И В А Т Н Е

П І Д П Р И Є М С Т В О

" Ш А Р А Ш К І Н А . К О Н Т О Р А "

НАКАЗ №6

м. Луцьк, 30 січня 2009 р.

Про звільнення попу лізатора ПП "Шарашкіна контора" Цицькіна А.К.

У зв’язку з поданням попу лізатором ПП "Шарашкіна контора" Цицькіним Аполоном Калістратовичем заяви про звільнення за угодою сторін від 29 січня 2009 р.,

НАКАЗУЮ:

1. Дати згоду на звільнення Цицькіна А.К. з посади попу лізатора ПП "Шарашкіна контора" згідно поданої ним заяви.

2. Звільнити Цицькіна А.К. з посади попу лізатора ПП "Шарашкіна контора" за угодою сторін на підставі ч. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю України з 10 лютого 2009 р.

3. Бухгалтерії ПП "Шарашкіна контора" — у день звільнення провести з Цицькіним А.К. повний розрахунок, виплатити компенсацію за невикористану відпустку (якщо відпустка не була використаною), повідомити банківську установу про припинення дії зарплатної картки працівника, вжити інших, передбачених чинним законодавством заходів.

4. Ознайомити Цицькіна А.К. з даним наказом.

5. Зобов'язати Цицькіна А.К. передати до 09 січня 2009 р. для старшого попу лізатора Піськіна К.А. всю документацію та інструмент, які перебувають у віданні Цицькіна А.К., про що скласти акт за участю представників бухгалтерії та відділу кадрів. Інших претензій чи вимог до Цицькіна А.К. немає.

6. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на начальника відділу кадрів Шестьоркіна Ж.О.

Президент ПП "Шарашкіна контора" _______________ Шарашкін В.В.

З наказом ознайомлений:

30 січня 2009 р. _______________ Цицькін А.К.

Розрахунок та інші виплати зі мною проведені повністю:

10 лютого 2009 р. _______________ Цицькін А.К.

Належно оформлену трудову книжку отримав:

10 лютого 2009 р. _______________ Цицькін А.К.

Жодних майнових чи немайнових претензій щодо мого звільнення та будь-яких інших до ПП "Шарашкіна контора" не маю:

10 лютого 2009 р. _______________ Цицькін А.К.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, приказ датируется последним днем работы. соотв. ознакомление Цыцькина - тогда же...

это точно. я в последнее время чаще увольнялся, чем ты ;)

Да? Який дурень тобі то сказав? :)

Нічого подібного. Кодекс не встановлює конкретної дати. Наказ можна видати, коли захоче власник (уповноважений ним орган).

Наприклад, якщо директор в день звільнення працівника буде у відпустці? Що - заздалегідь треба вповноважувати особі, щоб звільнила працівника? та ну...

Або якщо для передачі товарно-матеріальних цінностей треба кілька днів? Ніхто в останній день наказ видавати не буде.

А от копія наказу вручається працівнику, як правило, в день звільнення.

обычно пишут:
Прошу звільнити мене з займаємої посади з [дата] за власним бажанням

этого достаточно.

Цього достатньо, якщо звільнятися "за власним бажанням" - тобто, треба два тижні відпахати.

А за "угодою сторін" - це добра воля і працівника, і роботодавця: коли домовилися - відтоді й звільнився.

Слова "займаємої" в українській мові немає. Так пишуть - сам знаєш хто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для Yarchik

тобто коли є договір - треба писати "прошу розірвати угоду"?

Не обов'язково, можна просто просити звільнити. Після звільнення договір буде вважатися розірваним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...