Перейти до змісту

Шукаю програму


nikolas

Рекомендовані повідомлення

Шукаю програму за допомогою якої можнаб було вирізати з фільма фотографії. А точніше є діск зі весілям на якому є фотографії в виді слайд шоу. Попросили чи можливо їх вирізати на окремий діск. Вот шукаю програму бо ніколи таким незаймався. :( Прошу вашої поради. Буду дуже в дячний. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю програму за допомогою якої можнаб було вирізати з фільма фотографії. А точніше є діск зі весілям на якому є фотографії в виді слайд шоу. Попросили чи можливо їх вирізати на окремий діск. Вот шукаю програму бо ніколи таким незаймався. :( Прошу вашої поради. Буду дуже в дячний. :)

Nero Vision (входить в комплект Ahead Nero), HT Splitter&Joiner(професійна програмка)

А загалом скористайся Гуглом, там щей статті знайдеш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки на гарну якість не надійся, відеозйомка ведеться з малою кількістю мегапікселів (непам*ятаю точно скільки, тому писати не буду), що буде погано сказуватися на якості фотографії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є прога (не пам"ятаю назву) яка конвертує відео в картинки формати JPG.GIF.BMP. там можна виставити якість картинки так що результам може вийти досить пристойним.Якщо згадаю назву чи найду прогу то напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...