Перейти до змісту

Мене також цікавить запуск компа через клавіатуру


Рекомендовані повідомлення

Захожу в <Bios> <Power> Power On By PS/2 Keyboard – включення комп'ютера від PS/2 клавіатури

є тільки ось таке [Disabled] і [Enabled] а кнопок щоб вибрати для запуску немає.

Може потрібно також з попередньої теми я читав що потрiбно переключити джемпер, зняв кришку подивититись бiля входу на клавiатури немаэ нiякого переключателя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захожу в <Bios> <Power> Power On By PS/2 Keyboard – включення комп'ютера від PS/2 клавіатури

є тільки ось таке [Disabled] і [Enabled] а кнопок щоб вибрати для запуску немає.

Може потрібно також з попередньої теми я читав що потрiбно переключити джемпер, зняв кришку подивититись бiля входу на клавiатури немаэ нiякого переключателя.

ти знаєш ,на свята всі екстасенси свої хрустальні шари і карти таро познаходити не можуть . :P

напиши марку материнки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті виробника є мануал на дану материнську плату. В мануалі (розд. 1-8) вказано, що джампер живлення PS2_USBPW1-4 знаходиться навпроти роз'єму LAN, який розміщено між звуковими і USB роз"ємами. На сторінці 1-27 того ж мануалу вказано, що джампер з заводу йде в позиції +5V (контакти 1-2 замкнуті), а нам треба +5VSB (контакти 2-3).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты предложил мануал к M3A78-EMH HDMI, а автор спрашивает про M3A78. Как бы совсем разные названия, да и разводка на платах разная, упомянутый тобой джампер отсутствует вообще ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі внесу поправочку назва мамки ASUS M3A78 EH. Незнав де подивитися бо коробка і гарантія в селі, а був тільки диск і наньому написано M3A78, а потім думаю перевіру чи дійсно вона так називається зняв кришку з системника і подивився на материнці оказалась назва ASUS M3A78 EH.

ACPI Support пробував ставити на [Enable] а що воно дає як поставив вроді зміни не відбулися ніяких

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов джемпер перекинув і почав комп включатися без натиску кнопки POWER, захожу в <Bios> <Power> Power On By PS/2 Keyboard і всерівно є тільки ось таке [Disabled] і [Enabled] а кнопок щоб вибрати для запуску всерівно немає. ЩО робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Знайшов джемпер перекинув і почав комп включатися без натиску кнопки POWER, захожу в <Bios> <Power> Power On By PS/2 Keyboard і всерівно є тільки ось таке [Disabled] і [Enabled] а кнопок щоб вибрати для запуску всерівно немає. ЩО робити?

под идее либо на клаве go набрать либо пробел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов джемпер перекинув і почав комп включатися без натиску кнопки POWER, захожу в <Bios> <Power> Power On By PS/2 Keyboard і всерівно є тільки ось таке [Disabled] і [Enabled] а кнопок щоб вибрати для запуску всерівно немає. ЩО робити?

[Enabled] - это разрешение на пробуждение от касания любой клавиши. Тебе надо назначить конкретную кнопку? Хм, тогда поройся на диске с драйверами - если у тебя клавиатура мультимедийная, может, там можно запрограммировать будет конкретно кнопку "Сон/Подъём"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Версія BIOSA походу нова купляв системника 16 жовтня 2008.

Нажаль в мене клавіатура проста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час купівлі компа не показник, мамка може лежати на складі кілька місяців ;)

А коли ставиш [Enabled] знизу стрічка ще одна не з"являється? В мене тільки можна на ctrl+esc, пробіл і ще якась кнопка, не пам"ятаю, а я хотів на текст :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив, але люба клавіша чи кнопка миші запускає комп, а тепер потрібно зробити щоб одна клавіша запускала комп якщо це можливо.

Ні стрічки більше ніякої. Де можна подивитися версію Biosa.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты предложил мануал к M3A78-EMH HDMI, а автор спрашивает про M3A78. Как бы совсем разные названия, да и разводка на платах разная, упомянутый тобой джампер отсутствует вообще ;)

Точно, в вказаній автором моделі перемикач і справді на 12мм зміщений...

Знайшов джемпер перекинув і почав комп включатися без натиску кнопки POWER,

Ось, і автор знайшов :) Знайде ще, як клавішу змінити - нам всім оптом подякує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є вкогось якісь свіжі пропозиції нащот того як поставити одну любу кнопку, а не всі яких торкнеся і в тому числі мишки даже якщо десь не чайно її поворошиш то комп запускається. А версія BIOSA дивився через everest показує що 0602

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...