Перейти до змісту

відслідковування змін в системі


Witiok

Рекомендовані повідомлення

Вітаю Вас з Новим 2009 роком!.

Потрібно відслідкувати усі зміни в системі, файлах, ітп, які вносить програма, бажано це побачити у вигляді логів по ключам реєстру, звертання до пам*яті(необов*язково) ітп.. Знаю що є такі програми, підкажіть назви.

основна вимога.Вказую їй exe-файл, по закінченні виконання отримую дані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Filemon:

Filemon is an application that monitors and displays all file system activity on a system. It has advanced filtering and search capabilities that make it a powerful tool for exploring the way Windows works, seeing how applications use the files and DLLs, or tracking down problems in system or application configurations.

Regmon: Registry Monitor

Regmon is an application that monitors and displays all Registry activity on a system. It has advanced filtering and search capabilities that make it a powerful tool for exploring the way Windows works, seeing how applications use the Registry, or tracking down problems in system or application configurations.

Тут обидві програми → Util.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понимаю, что ты немного другое имеешь в виду. попробуй Ashampoo Uninstaller (я залил его в обменник). он сохраняет логи всех изменений в системе (файлы и регистри), умеет восстанавливать и показывать в удобном формате

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...