Перейти до змісту

Реставрація ванни


laska

Рекомендовані повідомлення

Цікавилась для себе, також хочу відреставрувати чавунну ванну. Я вибрала варіант наливної акрилової ванни, так як реставрації емаллю вистачає ненадовго, а ще кажуть, що вона тріскається потім. Акриловий вкладиш (ванна в ванні) мені чомусь не сподобався, чомусь здається, що це не так надійно. Тому вирішили відновлювати рідким акрилом. Обіцяють після такого відновлення строк служби ванни 15-20 років.

Знайшла такі контакти:

1) 067-427-01-32 - ця фірма зі Львова. Загадали 990 грн + транспортні витрати. Кажуть, що представники прибалтійської фірми. Для мене трохи дорого.

2) 099-702-08-40 - це в Луцьку, загадали 850 грн. Акрил німецький, сохне протягом 1 доби - офіційно представляють Київську фірму.

3) 066-528-29-08, 098-607-59-55 - також ніби з Луцька, за реставрацію німецьким акрилом просять 1100 грн, а за те саме російським акрилом - 700 грн.

Я для себе вибрала середній варіант, буду замовляти цю послугу в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прошу вибачення у тих, хто чекає, але відгуків не буде. Ми передумали реставрувати цю ванну, тому що вона має довжину 150 см - не поміщається в ванній те, що задумали. Тому ми купили нову ванну довжиною 140 см. А цю чавунну продаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...