Перейти до змісту

Трек команди eXclusive


Ko6aH

Рекомендовані повідомлення

В команди eXclusive появився гімн. Я хочу що б ви оцінили наш гімн.

P.S. Його можна почути та скачати тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фіговий якийсь, тіко спочатку 5 слів, а далі тупа Ді-Джей музика

Ми живемо в 21 столітті і зара всі трекіі такі. Якщо хоч я тобі можу кінути силкі на трекі де немає зовсім слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навставляли би звуків з конти було б цікавіше)))

Я його спеціально попросив що б він звуків з кс не вставляв бо це не гарно виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю, ти попроси дати оцінку я тобі дав твому треку оцінку

1 бал з 5

Дякую хоть за 1)) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Він ще казав що може переробити. Якщо що кажіть поміняєм.

_Miki_Trex мені не силно подобається cтиль Techno. Я більше слухаю Electro House.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму для серйозної команди треба щось серйозніше і страшніше!!Можливо ню метал чи дезняк!!хоча для вашої команди і так пойдьот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму для серйозної команди треба щось серйозніше і страшніше!!Можливо ню метал чи дезняк!!хоча для вашої команди і так пойдьот

Ти ж паходу зареєстрований на нашому сайті напиши плз в форум там де ця пісня що eXc#Adidas бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але вже..

Ви грати спочатку навчіться...

Навчимося! Це панти fantazyчи ти не понімаєш?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Ko6aH ти вмієш піарити))

Вже тільки сліпий на форумі не побачив, що ти КС команду збираєш. Здається вже 3 теми є в яких хоч якось обговорюється твоя команда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Ну Ko6aH ти вмієш піарити))

Вже тільки сліпий на форумі не побачив, що ти КС команду збираєш. Здається вже 3 теми є в яких хоч якось обговорюється твоя команда.

Я такий! Як тобі шаблон новий!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to papa: А что за подпись у тебя на сайте????????????? Пxxxx мені хуxxxо і ненашутку!( ЭТО что так принято сейчас на форумах матом?????????? Да ещё и в подписи!!!!!!!!!!! Или ты ГЛАВНЫЙ админ не читал пункт 1. Своих же правил. Я тебе процетирую. Конечно там не указано что в подписи не запрещено писать матюки.

Пункт 1: Заборонено: - Образа Адміністрації сайту. - Рекламування чужих сайтів (писати рекламні коментарі або створювати подібні теми). - Писати "матерні" повідомлення або повідомлення, що містять нецензурні вирази, коментарі...

ЗЫ. Кстати пункт 3. "Пункт 3: -Недотримання правив:" НАПИСАН С ОШИБКОЙ.

УВАЖАЕМЫЙ АДМИН!!!!!!!!!!!!! ВЫ САМИ ТО ЧИТАЛИ ЧТО НАПИСАЛИ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to papa: А что за подпись у тебя на сайте????????????? Пxxxx мені хуxxxо і ненашутку!( ЭТО что так принято сейчас на форумах матом?????????? Да ещё и в подписи!!!!!!!!!!! Или ты ГЛАВНЫЙ админ не читал пункт 1. Своих же правил. Я тебе процетирую. Конечно там не указано что в подписи не запрещено писать матюки.

Пункт 1: Заборонено: - Образа Адміністрації сайту. - Рекламування чужих сайтів (писати рекламні коментарі або створювати подібні теми). - Писати "матерні" повідомлення або повідомлення, що містять нецензурні вирази, коментарі...

ЗЫ. Кстати пункт 3. "Пункт 3: -Недотримання правив:" НАПИСАН С ОШИБКОЙ.

УВАЖАЕМЫЙ АДМИН!!!!!!!!!!!!! ВЫ САМИ ТО ЧИТАЛИ ЧТО НАПИСАЛИ???

добре я зміню. Я так підписався бо мені зара е добре!(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви справді-потреньтесь винесіть НГ інтегру і ще пару добрих команд-а там вже буде час на трек-який зараз по моєму нікому не треба і який не грається як гімн перд боєм!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...