Перейти до змісту

Хочу обновити системний блок


Рекомендовані повідомлення

Якщо брать 4850 то тільки НЕ з стоковим охолодженням.

В мене в самого зараз стоїть 4850 і мені прийшлось міняти на ній кулера (хоча я не жалію що поміняв... бо кулер мені ще пригодиться , 4850та не перша моя відеокарта і не остання :D )

Бо температура в 2Д режимі була під 70градусів

Но по швидкості відеокарта супер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це тема для флуду !!!

2 На3ік - лінтяй :D, дуй СЮДА. А там і чогось да наберешся і твої питання змінять статус з "Що порадите" на "Хто має в наявності/запропонує за приємну ціну з гарантією деталь ХХХХХ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо брать 4850 то тільки НЕ з стоковим охолодженням.

В мене в самого зараз стоїть 4850 і мені прийшлось міняти на ній кулера (хоча я не жалію що поміняв... бо кулер мені ще пригодиться , 4850та не перша моя відеокарта і не остання :ohmy: )

Бо температура в 2Д режимі була під 70градусів

Но по швидкості відеокарта супер

Стокове охолодження чудово справляється з 4850, і до того ж воно досить тихеньке.

Ти шо на приколі, стокове охолодження - гавно (вибачте на слові), воно взагалі нізчім не справляється - ДОКАЗАНО!!!!

Тихе воно не спорю, але коли піднімати оберти кулера, щоб хочь якось знизити температуру камня шум стає нестерпимим!

хто доказав ? дай якусь силку , а так це пусті слова.

для економії є Riva Tuner , яка з тими вентиляторами чудово справляється ;)

IMG533-1222115996.gif

Значить підібрав таку конфу:

...

Відео:

Якось привик і довіряю Нівідії тому і залишись з нею:

GeForce PCi-E 9800 GT Asus - 207 (хоча по выдео можуть бути поправочки :) )

...

дааа маркетінг і реклама велика сила :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3ik збирай такий

Процессор Intel "Core 2 Duo E8400" (3.00ГГц, 6МБ, 1333МГц, EM64T) Socket775 oEM

Кулер для процессора Socket478/754/775/939/AM2 Thermaltake "BigTyp 120" CL-P0114-01 ret

Мат. плата Socket775 GIGABYTE "GA-EP35-DS3" rev.2.1 (iP35, 4xDDR2, SATA II, U133, SATA II-RAID, PCI-E, SB, 1Гбит LAN, USB2.0, ATX) ret

Видеокарта PCI-E 512МБ Sapphire Radeon HD4850 Toxic 512 MB

Модуль памяти 2x2ГБ DDR2 SDRAM Kingston "ValueRAM" KVR800D2N6K2/4G (PC6400, 800МГц, CL6) ret

Жесткий диск 750ГБ Seagate "Barracuda 7200.11 ST3750330AS" 7200об./мин., 32МБ (SATA II) oem

Корпус Miditower Ascot "6TR8" ATX 2.03,

FSP Epsilon (FX600-GLN) - $104

Обґрунтувати?

Вся система нормальна, тільки я не розумію чому ти обрав такий вінт? +100грн і - SATA 1000 GB Seagate STM31000340AS 32MB 7200rpm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жалко в мене своїх старих скріншотів з температурою нема щоб показати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock а про шум забув, сам подивись. там обороти на 45% і 4298RPM це ж якій шум!

А відеокарта то не навантажена, ну давай викладай скріни з нагрузкою камня 99%, а?

Вся система нормальна, тільки я не розумію чому ти обрав такий вінт? +100грн і - SATA 1000 GB Seagate STM31000340AS 32MB 7200rpm

ну я в цінах на вінти не дуже, так шо сильно за це не бийте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Rock

Вот ссилочка http://www.overclockers.ru/lab/29769.shtml

тут добре все розписано про стокову систему охолодження 4850

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock а про шум забув, сам подивись. там обороти на 45% і 4298RPM це ж якій шум!

А відеокарта то не навантажена, ну давай викладай скріни з нагрузкою камня 99%, а?

мова була про температуру в простої, при стандартних 25% обертів турбіни , при регулювані Рівою виставлено 48 % , шум практично , такий самий , при нагрузці турбіна автоматом розкручується десь до 60%, і її тоді чути, а скрін при нагрузці волосатим кубом . і тих самих 48 % вот.IMG533-1222118707.gif

а Рівою можна зробити кілька профілів і підібрати рівень шуму , не в ущерб температурі. :ohmy: , або перешити біос з новими значеннями регулюваня обертів.а так АМД просто перестрахувалась,

2 Rock

Вот ссилочка http://www.overclockers.ru/lab/29769.shtml

тут добре все розписано про стокову систему охолодження 4850

тоді ще не було ,так би мовити , вивчене це питання , Ріва 2.11 з підтримкою цих карт вийшла зовсім недавно.Дата релиза 16/09/2008

PS. на кожно окрему карточку треба індивідуально підбирати профілі, і буде тихо і комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я свою купив в кінці червня... і вибору що робить з такою температурою в мене було мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не купуй Mercedes, він дуже дорогий, ну його! Візьми краще Ладу або якийсь Фіат, зарекомендували себе на ринку як якісні авто.."

лада, фіат це БП за 200грн, потужністю в 600Вт, а мій варіант достойні Бп які нічім не гірші твого залмана, за якій деруть, дуруть гроші.

Шановний Plum, незліть мене, якщо у вас є гроші і ви можете собі дозволити найдорожчі комплектуючі, купляючі їх дивлячісь на як найвищу ціну, а не на їх актуальність і можливості то вибачте мені ідіть ви..

Цікаво дасиш бана, нє? а ле я сказав те що думаю

Не злю, маєш три дні РО щоб заспокоїтись. А казати те що думаєш будеш жінці вдома. Наступний раз буде бан на днів 20, так що думай добре перш ніж когось посилати.

В мене є гроші, і я купую не Zalman, я собі замовив Enermax MODU82+ 525W за 800 грн.

а БП за 200 грн це не Fiat, це Cherry QQ.

All:

Припиняйте флуд, бо буду наказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись на форумах ixbt складали правила складання раціонального(!) компу для дому. по пам"яті вроді так було:

1. багато пам"яті не буває (тільки не як в приказці "застав Богу молитись, так він...")

2. два вінта по 300 гіг краще одного на 600 (розносим систему і своп)

3. відео краще купувати топову модель з попередньо лінійки

4. процесор краще брати найнижчий (читай найхолодніший) з топової лінійки

5. найдорожчим (ну майже) елементом має стати мат.плата - щоб не міняти максимально довго. крім того ліцензія віндовса зараз прив"язується саме до платформи. поміняв плату = втратив ліцензію.

6. завжди дійте з принципу розумна достатність. так БП на 800-1000 ват супер, але 98% користувачів вжисть не загрузять і 600-ватного.

7. не ведіться на маркетингові уловки - ддр3, так це круто, але переплатити 100% ціни і отримати 30% росту продуктивності...

8. зекономлені гроші краще пустити на 1) память 2) більшу діагональ монітору 3) зручне офісне крісло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7. не ведіться на маркетингові уловки - ддр3, так це круто, але переплатити 100% ціни і отримати 30% росту продуктивності...

При існуючих розкладах не завжди й 3% получається :-(

Краще взяти більший об'єм якісної DDR2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто в танку і кого лякають "буржуйські ціни". В коментарі до назви топіка топікстартер написав, що ціна питання 1000 у.о.

Комплектуючі, які я раджу -- якраз для системи такої цінової категорії. Кому не подобається -- на ДПЗ є комп'ютерний клуб "Берізка", в якому можна купити крутий системник за 150 баксів і монітор за 30.

Якщо хтось не згідний з РО, то нехай звертається в приват, вияснимо хто куди має йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, особливо Plum, конфігурацію купувати буду яку було складено в пості №16, десь через місять, результати тестів пізніше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулер для процессора Socket478/754/775/939/AM2 Thermaltake "BigTyp 120" CL-P0114-01 ret
Далеко не найкращий варіант. Через надто густо посаджені ребра вентилятор нормально продуває конструкцію тільки на обертах вище середнього, і при цьому шумить він не слабо (знаю не з обзорів, BigTyp в мене стояв в одній з машин, зайняв місце викинутого Scythe Infinity). Набагато кращий варіант -- ThermalTake MaxOrb, а ще краще -- ThermalTake MaxOrb EX з частиною мідних ребер. Саме такий кулер буду брати собі в наступну машину.

До речі, порівняння цих двох кулерів можна подивитись ТУТ, тільки BigTyp там в варіанті VP з додатковим вентилятором для обдуву компоненів на мамці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому не подобається -- на ДПЗ є комп'ютерний клуб "Берізка", в якому можна купити крутий системник за 150 баксів і монітор за 30.

-1 Чо на "Березу" бочку катіш ?

1. Її на Дпз нема

2. Її взагалі нема

3. 4850 = 7900GS Top + 670 грн. тільки при виході - це за допомоги Вячеслава, якщо ти в курсах про кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки помоніторив тему і вирішив теж "апнутися".

Зупинився на:

Case ATX GMC H-70, Silver-Black, ATX 2.0 400W + serial-ATA, +2 fan (w/fan controller)

MB Asus P5QL-E (iP43/ICH10R,1333,4xDDR2x1066 Dual C,PCI-E,SATA2,Raid,SC8,1G,2x1394a,ATX)Intel® Core™2 Extreme/Core™2 Quad/Core™2 Duo/Pentium®Extreme/Pentium®D/Pentium®4 Processors

DDR2 RAM 2Gb Kingston PC800 х2

CPU C2D E8400 3,00Ghz/6Mb/1333Box LGA775

З старого компа залишився 200 вінт, 22-х дюймовий монік і відяха ( http://news.ferra.ru/hard/2007/11/01/74791/ )

P.S. Дякую за силки на інформативні ресурси і поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...