Перейти до змісту

Гривня визнана найгарнішою валютою світу


Chill

Рекомендовані повідомлення

Давно заметил, что encoarage по своей натуре - типичный подстрекатель. ;) И многие ведутся, кстати. :)

Хотя подстрекатели на форуме тоже нужны. Лично мне, к примеру, интереснее стало читать некоторые ветки борды после того, как разбанили того же Zibers'а. :)

Но дело в другом. Товарищи! Не забывайте вот о чем!

Спор на форуме, это всё равно что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил, ты всё равно долбо@б.
;)

PS. Никого не хотел обидеть, да и не я это придумал :) (хотя, как известно, в каждой шутке...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секундочку, де я кідав гімном?

Це вже просто НАКЛЕП за який можно добряче получити по потолиці.

Я просто виразив свою думку, притом у коректній чемній формі.

Мало того що звели тему в офф-топ, то ще й явна відсутність культури ведення дискусій. І згаданою вами чемністю, аж ніяк не пахне.

-1

А щодо теми, то тут хтось правильно помітив, що до уваги була взята думка багатьох спеціалістів, і її також поділяє проста більшість, в тому числі і на цьому форумі. А критикувати в нас вміють всі, зробити тільки як слід ніхто не може. І якщо ви такий великий спеціаліст в області дизайну, то може надасте нам макети ваших особистих розробок майбутнього вигляду національних грошей, а заодне ще й надасте програму стабілізації української грошової одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається наша гривня. Голубий і жовтий колір, якраз як на прапорі. Дизайн чудовий :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...