Jump to content

[Архів] - Віддам котушки з філаменту


Recommended Posts

Posted (edited)

LBL приймає з обміном на пластик при настумному замовленні товару в їх магазині. але лише ті формати, які популярні в нас (LBL i monofilament). 

 

monofilament хоч і декларує прийомку тари, але на ділі там менеджери долбодятли і ніразу з ними нікому не вдалось щось вирішити

Edited by laser
Posted
On 1/14/2026 at 11:03 AM, laser said:

LBL приймає з обміном на пластик при настумному замовленні товару в їх магазині. але лише ті формати, які популярні в нас (LBL i monofilament). 

 

monofilament хоч і декларує прийомку тари, але на ділі там менеджери долбодятли і ніразу з ними нікому не вдалось щось вирішити

Якщо чесно, зовсім не маю бажання гратися з пересилками. Ще й є підозра, що мені вартість пересилки обійдеться в вартість того пластику, що я за них отримаю

Тому якщо ніхто не забере, то простіше їх просто викинути

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...