Перейти до змісту

Спальні мішки власного виробництва


Рекомендовані повідомлення

Спальні мішки власного виробництва.
Готові два розміри 2.10х75см та 2.10х90см

Наповнення синтепон (100/150/300/400 та 450 г на квадратний метр)

Внутрішня тканина: бязь(весна/літо) - хакі,чорний та фліс (осінь/зима) - синій,хакі

Зовнішня тканина: оксфорд в піксельному,оливковому та чорному кольорах

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

-Наявні дитячі моделі

-Вага спального мішка в 1-3.5 кг

-Модель 2.10х90см завужена внизу

-Ззовні спальні мішки не мають швів

-Чохол виготовляється в колір спального мішка,містить транспортувальну підвіску

-Посилена блискавка

-Бігунці з пуллерами


Переваги:
не пропускає вітер
не пропускає воду
не втрачає колір
м'який та приємний на дотик
доставка будь куди 
наявне місце на складі для зберігання та відправки напряму клієнтам 

Дізнайся більше
+380978078237
Марк вам все підкаже

Спальники_2_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg

Прайс синт 100-450 14,09,22_4_1_2_1_1_1_1_1_1_1_1_1.png

Спальник-1 _8_1_2_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg

Спальник-2 _6_1_2_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg

Спальник-2.jpg

Спальник-3 _5_1_2_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg

Спальник-3.jpg

0-02-05-73d023be4dfbb2e5e7d8ca1008cdbfee39c77f10c5f9c274864d63ccabcb8c8b_86b8a8295ade49d.jpg

0-02-05-4fde3827065410422259c8c443721b6b93e3774b7763523dee1ee1e4b562f73a_6779aa610e9b04af.jpg

IMG_5602.JPG

IMG_5614.JPG

IMG_5620.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюся. 

Якщо вони не пропускають вологу, куди дівається волога з тіла? Для бівачних використовують мембрани.

Ви скільки ночей спали в ньому і при якій температурі і вологості? І через скільки годин він буде вологим і потребуватиме сушіння?

 

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, romanc сказав:

Вибачаюся. 

Якщо вони не пропускають вологу, куди дівається волога з тіла? Для бівачних використовують мембрани.

Ви скільки ночей спали в ньому і при якій температурі і вологості? І через скільки годин він буде вологим і потребуватиме сушіння?

 

Ця компанія виробляє м'які меблі, не думав що ще й спальні мішки.

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин назад, romanc сказав:

Вибачаюся. 

Якщо вони не пропускають вологу, куди дівається волога з тіла? Для бівачних використовують мембрани.

Ви скільки ночей спали в ньому і при якій температурі і вологості? І через скільки годин він буде вологим і потребуватиме сушіння?

 

Зовнішня тканина оксфорд водовідштовхувальна, але це не означає, що він повністю ізольований, особисто я ні разу у спальнику не спав, так як потреби нема, але якщо буде , то виберу наш через відгуки клієнтів та ціну, це спальник ковдра, тому як сушити його думаю не варто пояснювати, також можна відкрити спальник лише на ногах або в окремій зоні при потребі. На питання через скільки годин він буде вологим тут залежить від людини та від умов 

Змінено користувачем VNDfabric
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин назад, MACCEN сказав:

Ця компанія виробляє м'які меблі, не думав що ще й спальні мішки.

 

Так, все вірно) Додаткової продукції чимало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин назад, VNDfabric сказав:

Зовнішня тканина оксфорд водовідштовхувальна, але це не означає, що він повністю ізольований, особисто я ні разу у спальнику не спав, так як потреби нема, але якщо буде , то виберу наш через відгуки клієнтів та ціну, це спальник ковдра, тому як сушити його думаю не варто пояснювати, також можна відкрити спальник лише на ногах або в окремій зоні при потребі. На питання через скільки годин він буде вологим тут залежить від людини та від умов 

Ви не зрозуміли мій посил.

Брендові спальники не роблять з непромокаємої тканини, щоб волога від тіла могла виходити із паром. А якщо треба спати на відкритому повітрі, одягають мішок із мембрани, бівачний.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин назад, romanc сказав:

Ви не зрозуміли мій посил.

Брендові спальники не роблять з непромокаємої тканини, щоб волога від тіла могла виходити із паром. А якщо треба спати на відкритому повітрі, одягають мішок із мембрани, бівачний.

 

людина продає продукцію якою не користується, тому рекомендувати та радити може тільки по відгукам клієнтів.

 

брендові коштують багато, зате важать менше, але вони в таких скажем так умовах довго не прослужать, а тут на фото виглядає добротним спальник.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, romanc сказав:

Ви не зрозуміли мій посил.

Брендові спальники не роблять з непромокаємої тканини, щоб волога від тіла могла виходити із паром. А якщо треба спати на відкритому повітрі, одягають мішок із мембрани, бівачний.

 

Ми починали виробництво від потреб тих, хто звертався, тобто військових.  Тканина оксфорд універсальна, щільність спеціально підібрана для потреб спальника. Ціна мембраної тканини піксель в 4 рази дороща, Відповідно такий спальник буде коштувати в рази більше, чи буде він практичнішим в різних умовах, незнаю. Одним словом на все свій попит, є і спальники за 50 і 100 тисяч. прошу дуже, наш найбільший та найтепліший вартує всього 1840, вибір за вами) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин назад, turbo сказав:

Можна і для цивільного життя прикупити :glare:Зима довга..

На те і великий асортимент наповнення для всіх випадків) А також і дитячі моделі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

вкажіть при який температурах ваші вироби скажем так тримають заявлені характеристики, ато на тактичних зборах кажуть спальники без маркування і т.д. краще взагалі не купувати :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, MACCEN сказав:

вкажіть при який температурах ваші вироби скажем так тримають заявлені характеристики, ато на тактичних зборах кажуть спальники без маркування і т.д. краще взагалі не купувати :)

 

Так, маркування по температурному режиму у нас відсутнє. Варіативність наповнень велика - тому під кожен кейс так сказати можна знайти своє. По математичним обрахункам - екстримальна температура спальника на флісі та на синтепоні 450 г/м2 --20, але важко уявити переносимість погодних умов всюди однаково, тому особисто для мене цифра вже плаває. Але порекомендувати під окремі умови я зможу)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...