Перейти до змісту

Студмістечко: бути чи не бути? (чи чергова афера із землею наших елітних мужів ? )..


kosmonavt

Рекомендовані повідомлення

чи читали ви про перспективи будівництва на вул. Володимирській?... де ніби-то мають бути забудови призначенні для студентів... як на мене для студентів там буде зроблено лише мізер.. основна вся земля піде під торговий центр який студентам там під боком нафіг треба і всякі боулінг-клуби... забудовник ЯК ЗАВЖДИ... у нашій країні.. вже ЗАВЧАСНО Є!!!!!!!!!!... якась фірма закордонна .. яку знайшов коцан... цікаво скіки та фірма йому забашляла за лобіювання такого роду інтересів... як на мене РЕКТОР УНІВЕРА ... це перш завсе РЕКТОР універа... і основна його діяльність це адміністрування навчального процесу і частково господарства... НАЯКИЙ ХР*Н він вмішується у будівництво даного торгового центру.... хай вже краще міська рада з шибою цим займається... (там хоч логіки більше)... я би дав би хорошої п**** тому коцану і за підвищення цін таке велике за навчання ( в тому числі за цей міфічний статус національного універа непонятно як зароблений ) .. і за це його самоуправство по відношенню до земель військової частини....

... і взагалі в цього ректора дуже цікава біографія... захистився він букввально за декілька років до того як став ректором... і наскільки мені відомо він чоловік жінки яка є дочкою попереднього ректора... наскіки я розмію влада передається по династії... в родині...

http://vdu.edu.ua/ukr/news/531/ полюбуйтесь як шиба кумедно відповів на такі наміри коцана... помойму шиба має рацію в даному випадку...

1. Принцип визначення єдиного інвестора не відповідає діючому законодавству щодо створення конкурентного середовища.

2. Визначенню інвесторів повинна передувати аудиторська перевірка, рекомендації і гарантії їх надійності.

3. Заявлені основні техніко-економічні показники не можуть сприйматись всерйоз з наступних причин:

- як можна розмістити торговий центр загальною площею 60 тис.м.кв. ( і це без врахування автостоянок, під`їздів і підходів) на території 80тис.м.кв.(8га) з існуючою забудовою, і яке відношення має такий гіпермаркет до студентського містечка? Чому в поданій переписці відсутні дані про таку інвестицію в зверненні до Прем’єр-Міністра?

- будівництво Аквапарку потребує мінімум 30 000 м.кв.(30 га) території, можливо краще збудувати спортивний басейн як це робиться в кращих університетах світу ;

- для чого 8-12 кінозалів на одній території? Можливо Університет планує організувати міжпланетний Луцько-Берлінсько-Канський кінофестиваль, тоді необхідно ще 10 000 м.кв;

- стінка для тренування альпіністів - це що? - новий факультет альпіністки в рівнинному Луцьку, очевидно для підготовки монтажників-висотників для будівництва цієї ж стінки;

- а боулінг-клуб - особливо рекомендується для підвищення інтелектуального потенціалу "проффесорсько"-викладацького корпусу усіх вишів міста Луцька разом взятих;

- якщо керівництво університету зобов`язується координувати реалізацію інвестиційно-будівельного проекту вартістю 200млн. доларів на протязі 18-ти місяців, то про яку організацію навчально-виховного процесу та наукову роботу може йти мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Ще десь на біля лабораторного церкву планували побудувати, хоча нашо вона нам - я не розумію. А Шиба толково відповів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим ближче до виборів тим більше соціальних програм буде підніматись на обговорення і наша влада (на всіх рівнях) все більше буде нагадувати народу про своє існування і свою суспільну "роботу".

А про студ містечко це просто смішно. НІКОЛИ його там не буде. Наші чиновники не те що моста через ж/д колії - а звичайного фотнана в центрі міста докінчити не можуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...