Перейти до змісту

Де продається Garmin


Рекомендовані повідомлення

Потрібно на подарунок, але не можу визначитись з версією - "звичайна" / "S" / ще якась. Хотілось би побачити як вживу виглядає.

Найбільше цікавлять Fenix 5 plus або 6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 10.11.2021 at 08:03, xc90 сказано:

Потрібно на подарунок, але не можу визначитись з версією - "звичайна" / "S" / ще якась. Хотілось би побачити як вживу виглядає.

Найбільше цікавлять Fenix 5 plus або 6

Зацікавився даними девайсами, теж почав вибирати, чим закінчилася ваша історія, щось обрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, NeoN said:

Зацікавився даними девайсами, теж почав вибирати, чим закінчилася ваша історія, щось обрали?

Користуюсь "звичайним" 6-им. Для повсякденного носіння взимку - великуватий. З іншого боку, пробував у друзів Vivoactive 4S - для деяких тренувань замалий екран.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюся своїм досвідом. Якщо будете з ними спати як я то Фенікси більші за S вам не дуже підійдуть
У мене Форераннер 745
У Луцьку не знайдете в магазині де подивитися і помацати
Дивіться на офіц  сайті бувають круті акції
Можна ставити укр мову майже на все

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, xc90 сказано:

Користуюсь "звичайним" 6-им

11 годин тому, NoGood сказано:

Форераннер 745

А що скажете про батарею і її просадки з часом, дивлюся в сторону б/у, наприклад якщо дивитися ту ж 6 модель, їй вже більше трьох років, на скільки це б'є по батареї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, NeoN сказал:

А що скажете про батарею і її просадки з часом, дивлюся в сторону б/у, наприклад якщо дивитися ту ж 6 модель, їй вже більше трьох років, на скільки це б'є по батареї?

Ну тут все стандартно. Ніхто не знає як користувались до Вас і який там стан. Можу сказати , що в нових 745 коли біжиш 1 км в режимі "Біг", батарея сідає приблизно на 1 %. так можете й протестити.  У мене постійно на руці, сповіщення, приблино через день тренвання, заряджаю раз в 3-4 дні.
Я б не зациклювався на батареї, їх здаться міняють у сервісн. центрі в Києві.(треба уточнити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, NeoN said:

А що скажете про батарею і її просадки з часом, дивлюся в сторону б/у, наприклад якщо дивитися ту ж 6 модель, їй вже більше трьох років, на скільки це б'є по батареї?

Правильно вже згадали вище - доволі важлива зарядка: свій старався заряджати як телефон (лише декілька разів на рік заряд падав нижче 15%), а колега на роботі вже через рік жалілась на куплений новим девайс (він в неї лежав розрядженим в шухляді майже місяць)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, xc90 сказано:

Правильно вже згадали вище - доволі важлива зарядка: свій старався заряджати як телефон (лише декілька разів на рік заряд падав нижче 15%), а колега на роботі вже через рік жалілась на куплений новим девайс (він в неї лежав розрядженим в шухляді майже місяць)

А через скільки часу заряджаєте? 3-4 дні якось мало, я читав(про фенікс) , писали до двох тижнів виходило....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NeoN сказал:

А через скільки часу заряджаєте? 3-4 дні якось мало, я читав(про фенікс) , писали до двох тижнів виходило....

745 це не фенікс, тут менша батарея.
 До 2 -х тижнів може бути якщо не тренуватись з GPS. Там же може бути відключено багато фунцій відстеження здоров"я, пульсоксиметр, відстеження цілодобове пульсу, блутуз сповіщення, тренування можуть бути раз на тиждень в може бути щодня. У мене виходить приблизно раз на 3-4 дні. заряджаю коли лишається 20%, це треба враховувати. На фенуксі буде раз на 7-8 днів  в такому режимі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гармін вже придумали як амолед дисплей довго тримати батареєю, через 2-3 роки уже це буде стандарт, я впевнений. Я б зараз не тратився дорого на звичайні дисплеї.

https://mezha.media/2023/02/22/garmin-forerunner-965-otrymaie-amoled-dyspley-i-avtonomnist-do-23-dniv/

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, NeoN said:

А через скільки часу заряджаєте? 3-4 дні якось мало, я читав(про фенікс) , писали до двох тижнів виходило....

Зараз виходить більш змішаний режим - якщо в понеділок вранці 80%, то якраз в пятницю ставлю ввечері при 40-45%

Але це часто-густо якісь мінімальні тренування впродовж тижня.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...