Перейти до змісту

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ


Рекомендовані повідомлення

Усім привіт! Шукаю когось хто може якісно зробити звукоізоляцію потолка в квартирі... поділіться контактами будь-ласка, якщо хтось таке замовляв. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, niko_ghost сказано:

Усім привіт! Шукаю когось хто може якісно зробити звукоізоляцію потолка в квартирі... поділіться контактами будь-ласка, якщо хтось таке замовляв. Дякую!

А в чому проблема? Сусіди заважають? Якщо так - була аналогічна ситуація, сусід зверху зняв підлогу аж до стяжки, потім - передумав робити ремонт (чи не встиг) і продав квартиру. Квартиру купили під здачу в оренду, тобто з ремонтом не заморачувались, кожен крок було чути. "Поговорив" з власником квартири, і вони зробили підлогу - як треба. В принципі, якби не погодились - можна було б до суду подати, там - були будівельні норми порушені.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пеной задуй квартиру выше, лучше с хозяевами

Змінено користувачем romanc
  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
2 хвилин тому, Cherman сказано:

Багато людей не розуміють нормальної мови.

я тому і написав - "поговорив"...;)

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.10.2021 в 10:05, niko_ghost сказал:

Усім привіт! Шукаю когось хто може якісно зробити звукоізоляцію потолка в квартирі... поділіться контактами будь-ласка, якщо хтось таке замовляв. Дякую!

Консультували мене по цьому питанню. Якісно значить дорого. Я б сказав дуже дорого, спец матеріал якого немає в Луцьку. Якщо потолок лише  зашиєте, звук буде йти по стінах. Будете менше чути високих частот, гупання все одно буде чути. Найпростіше зашити мінватою мпеціальною, мінімум 10 см, таку річ зробить кожен майстер, хороший. Ефект буде але чи бажаний?
 Я переселився в новобудову, не міг заснути, чути було сусідів, розмови . Але через півроку перестав звертати увагу, вуха звикли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, NoGood said:

Я переселився в новобудову, не міг заснути, чути було сусідів, розмови . Але через півроку перестав звертати увагу, вуха звикли))

Що за ЖК, якщо не секрет?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, xc90 сказал:

Що за ЖК, якщо не секрет?

Зелений масив. Немає різниці який жк, скрізь так де немає між квартирами капітальної стіни. Найпростіше виправити на етапі будівництва, закласти мінвату а потім ще раз стіну, хоча б 10-ку. Про це можна й з забудовником домовитися. Але в моєму випадку було запізно. ( До речі в такому випадку квадратуру меншу порахують, тому нічого не втратите)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...