Перейти до змісту

Проблеми з оперативною пам"ятю


Рекомендовані повідомлення

Останні 3 місяці виникла проблема : при інсталяції програм, ігр вискакувало вікно помилки : ісходний файл поврежден,бла-бла-бла, далі вікно : прервать, пропустить,откатить - три варіанта відповіді.

На роботі двд паше нормально. Змінив ДВД ром - не помогло, форматнув вінд .переставив вінду- не помогло.Пішов в інтернет: і нарив , що можливі проблеми з памятю, вийняв одну планку - безрезультатно, змінив одну на другу - і ( о чудо) ігруха поставилась.

Питання шо з пам"ятю і чи зможу я її поміняти ??, гарантія вроді пожизнєна, перевірю ввечері .Патріот 800 герц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні 3 місяці виникла проблема : при інсталяції програм, ігр вискакувало вікно помилки : ісходний файл поврежден,бла-бла-бла, далі вікно : прервать, пропустить,откатить - три варіанта відповіді.

На роботі двд паше нормально. Змінив ДВД ром - не помогло, форматнув вінд .переставив вінду- не помогло.Пішов в інтернет: і нарив , що можливі проблеми з памятю, вийняв одну планку - безрезультатно, змінив одну на другу - і ( о чудо) ігруха поставилась.

Питання шо з пам"ятю і чи зможу я її поміняти ??, гарантія вроді пожизнєна, перевірю ввечері .Патріот 800 герц.

я так зрозумів що планки 2 як мінімум, тоді просто подивися ти в біосі випадково чогось лишнього не стоїть відносно ОЗУ, і ще як варіант переглянь чи розміщення твоїх планок відповідають черговості адресації памяті...останій варіант щоб провірити, взяти будь-який дистрибутив лінукса (Live-CD) и при загрузці з нього буде варіан вибору перевірки ОЗУ (memtest), попереджаю що пиляти він буде ну прото дужжже довгоооо, але результат буде 90% правильним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо залежить від цієї "черговості адресації памяті"? Не працює пам'ять або не сумісна з платою. Запустити цю пам'ять на іншій платі і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарантія вроді пожизнєна

спрбувати звісно можеш, але в нашій країні "пожизнєнна" гарантія -- це гарантія, яка дається на термін поки товар живий. А як він здихає, то гарантія відразу закінчується. Такі сумні реалії ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учнівською гумкою почисть контакти пам'яті до блиску (і тієї, що сама працює - теж).

Якщо не допоможе (тестувати по-одній програмою memtest86) - пам'ять підгорівша, міняти по гарантії.

Ще варіант - неправильні таймінги/частота, задана в БІОСі. Ці характеристики покаже memtest86, ти тут їх озвуч, і точну модель оперативки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні 3 місяці виникла проблема : при інсталяції програм, ігр вискакувало вікно помилки : ісходний файл поврежден,бла-бла-бла, далі вікно : прервать, пропустить,откатить - три варіанта відповіді.

На роботі двд паше нормально. Змінив ДВД ром - не помогло, форматнув вінд .переставив вінду- не помогло.Пішов в інтернет: і нарив , що можливі проблеми з памятю, вийняв одну планку - безрезультатно, змінив одну на другу - і ( о чудо) ігруха поставилась.

Питання шо з пам"ятю і чи зможу я її поміняти ??, гарантія вроді пожизнєна, перевірю ввечері .Патріот 800 герц.

У мене та сама ситуація була, ніяк не міг прогу поставити і вінда час від часу вилітала, вєрняк апєратівка, бери обидві планки і шуруй до них на фірму, нехай її протестують на бед-сектори, якщо хочеш, можу тобі прогу на мило скінути яка перевіряє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Патріот замість 800 мГц чомусь Еверест показує 733. При спробі підняти множитель біос злітає в дефолт. Може це пам"ять бракована?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Патріот замість 800 мГц чомусь Еверест показує 733. При спробі підняти множитель біос злітає в дефолт. Може це пам"ять бракована?

Швидше біос старенький  :rolleyes: , обнови і запрацює, якщо мамка підтримує 800-ту ОЗУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Материнка ASUS m3a підтримує DDR2 до 1066 мГц 1066/800/667/533 мГц. Стоїть дві планки озу по 1 гБт працюють в дюалі. Проц. X2 4800+ Може вона не працює на 800 мГц бо в процесора множитель з "половинкою" - 12,5 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Материнка ASUS m3a підтримує DDR2 до 1066 мГц 1066/800/667/533 мГц. Стоїть дві планки озу по 1 гБт працюють в дюалі. Проц. X2 4800+ Може вона не працює на 800 мГц бо в процесора множитель з "половинкою" - 12,5 ?

 В AMD треба вибирати правильні процесори :)  ,якщо  в процесорах реальна частота 2000, 2400, 2800 , 3200,мГц  ,тоді память буде працювати на 800  мГц , хоча то не є иелика проблема , все те можна компенсувати невеликим розгоном, в М3А , память на шині 1066 мГц, процює тільки з феномами.на такій материнці в мене память 800 мГц  працює як DDR 2 900 мГц.

І який ти множник хочеш піднімати :) , процесорний міняється тільки вниз, ну може в тебе блак ідишин ,тоді міняється і в гору.А так хороша материнка і не сильно дорога , процесори розганяє на ура, в мене процесор процює на реальній частоті 3200 мГц. і неяких проблем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...