Перейти до змісту

Якщо винуватець ДТП втік з місця автопригоди


Doctor

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім

Вчора, стоячи на обочині, потрапив під удар в задній бампер. Водій, винуватець пригоди, втік з місця ДТП. Мені вдалося запам"ятати держ. номер, модель і навіть сфотографувати втікача на мобільний.

Про все це в ДАІ склали акт. Особу вже ідентифікували. Думаю сьогодні-завтра його знайдуть.

Мене цікавить на що я можу практично розраховувати в суді? Чи варто взагалі звертатися в суд, чи то буде тільки багато тяганини і мало толку?

І які розміри відшкодувань реально можна отримати?

І взагалі які поради будуть надалі.

Машина застрахована, сьогодні був в страховиків, сказали що оплатять тільки ремонт.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вартість ремонту оплатять страховики - то на що ти ще збираєшся розраховувати? Моральну шкоду? Забий... Шкура вичинки буде не варта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю навіть на те, що !злочинець! заплатить штраф, в ДАІ правда, але ж...

Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та обідно просто.

Машині лише три дні. Стояв на обочині, нікого не трогав - а той придурок забамбурив в зад з розгону, ще й втік (мабуть через те що був п"яний).

І виявляється плюс до того ще й закон не на моїй стороні (ну тобто на моїй, але нічим мені не допоможе). Так виходить?

А якщо б мені потрібна була мед. допомога, а поряд нікому навіть швидку викликати?

Ну не по-людськи це якось.

Тобто висновок з усього того - якщо винен - тікай?

Якесь законодавство в нашій країні таке... не для людей роблене.

Виходить мені його краще самому зловити і натовкти пику?

Але не за те, що стукнув, а за те що втік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертатися в страхову із заявою про настання страхового випадку (і якнайскоріше), при цьому бажано (необхідно) довідку ДАІ про ДТП. А далі - справа техніки, - отримати відшкодування за мінусом франшизи. Взагалі все залежить від умов договору КАСКО і (найголовніше) - страхової компанії. Наскільки я зрозумів - автомобіль брався в кредит, скоріше всього на Волинь-авто і скоріше всього страхувався в Дженералі гарант. Та навіть якщо і не так, треба написати заяву в страхову, взявши при цьому від них підпис про отримання/вхідний № на копії. Потім самому весь час тримати хід справи на контролі, навіть можливо самому взяти розширену довідку про ДТП у ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доктор, з винуватця ти можеш стягнути франшизу, якщо вона зазначена в договорі + страхова до нього висуне регресний позов + він, по законодавству, повинен понести відповідальність перед державою (штраф і позбавлення права керувати ТЗ через втечу з місця ДТП).

Нажаль тобі особисто крім суми франшизи він нічого не винен - таке вже законодавство :D(

Звичайно можна вимагати відшкодування моральних збитків, але тут краще слухати пана меценаса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім Дякую !

Заяву в страхову подав одразу. Все повинно бути ОК.

Тему закрито!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...