Перейти до змісту

Придбаю електронну книгу Barnes & Noble NOOK


Рекомендовані повідомлення

Придбаю нову електронну книгу Barnes & Noble NOOK. Пропозиції сюди або в приват.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

На скільки мені відомо Barnes & Noble NOOK вже давненько не випускаються. Може я помиляюсь. А сама книга дуже класна. В мене є одна, але ж вона не нова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 30.01.2021 в 17:23, datex-h сказал:

На скільки мені відомо Barnes & Noble NOOK вже давненько не випускаються. Може я помиляюсь. А сама книга дуже класна. В мене є одна, але ж вона не нова.

Випускаються (правда в Україні компанія не представлена, навіть на сайт без VPN зайти не можна), правда у них там якісь перебудови (Barnes & Noble типу займаються суто продажем звичайних книг, а NOOK в кооперації з ними робить електронні книги). Так от, в мене самого Barnes&Noble Nook Glowlight BNRV500 - класна річ, однозначно коштує своїх грошей, як і старіші нуки (також в свій час користувався). Купив потім батькам новий Barnes&Noble Nook Glowlight BNRV510 (це вже типу розробка компанії NOOK) - так от, ця зовсім не схожа на попередні нуки, і близько з ними не стоїть, явно не та якість. То я так розумію, всі інші нові нуки такі собі. Загалом думка про Barnes&Noble Nook у мене зіпсувалася, зараз уже брав би Kindle або старіший NOOK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...