Перейти до змісту

Повтори зображення на лазерному принтері HP


Рекомендовані повідомлення

Запитання до людей, котрі серйозно займаються ремонтом принтерів


На роздрукованому аркуші почали з'являтися повтори зображення. Зрозуміло, що тема заїжджена і розжована на форумах - нерозряд вала заряду, почистити контакти картриджа, принтера, замінити картридж ... Але у мене, схоже, проблема в самому принтері ... Картриджів у мене чотири (заправлені в дуже різний час, а тому бракований тонер, який недоспікається, теж виключаю), тобто постійно є підмінні, і ось коли з'явилася ця проблема, цей дефект при друку, заміна картриджа не допомогла - повтори зображення вже друкувалися на всіх 4-х картриджах ...
Тобто, картриджі виключаю з причини. Контакти в принтері, почистив, підігнув (піднапружнив) - не допомогло. В налаштуваннях принтера тип паперу "товстий" теж ставив - без змін...

Значить проблема, я так розумію, в електрочастині самого принтера, в схемі, яка видає напруги розряду (зняття заряду з вала) ...

При чому цікавий момент - дублює не все зображення постійно, а якби хвилями ... Типу заряд накопичується і знімається ... Кондюки які попідсихали, чи що ...?

Хто-небудь з таким стикався?

 

Принтер (вірніше БФП) HP LaserJet 3050, модель Q6510A, картридж 12А (Q2612A) [/ URL]

Скан тест-листка додаю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може термоплівка віджила своє?

 

Если двоение (повторная печать) не зависит от картриджа, то вероятнее всего причиной является износ термопленки в печке принтера, когда тонер прилипает к термопленке по причине того, что тефлоновый слой стерся. Термопленка подлежит замене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що якби повтори були постійні, то так, можна було б думати на термоплівку, але тут

41 хвилин тому, jack74 сказано:

... - дублює не все зображення постійно, а якби хвилями ...

тому схиляюсь все ж до електроніки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так повтор якраз получається через проміжок 76,5, а такого діаметру фотобарабан і термоплівка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо рахувати по повтору, то діаметр "винуватця" 24,36 мм... фотобарабана діаметр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, jack74 сказано:

Якщо рахувати по повтору, то діаметр "винуватця" 24,36 мм... фотобарабана дsаметр...

схоже, що заряд не знімається із фотобарабану , але термоплівку візуально варто перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже, що я поспішив що всі 4-ри картриджа однаково... "Однаково" здавалось, коли тексти друкували, а от коли роздрукував одну й ту ж тест-сторінку, то різницю видно...

Спойлер

1
86e88ae9ac2at.jpg
2
1dcc09d4ccdat.jpg
3
e820140c54fct.jpg
4
58038248f8f7t.jpg
висота прямокутничків 1см

невже ж всі 4-ри картриджа однаково дохлі?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, jack74 сказано:

схоже, що я поспішив що всі 4-ри картриджа однаково... "Однаково" здавалось, коли тексти друкували, а от коли роздрукував одну й ту ж тест-сторінку, то різницю видно...

  Hide contents

1
86e88ae9ac2at.jpg
2
1dcc09d4ccdat.jpg
3
e820140c54fct.jpg
4
58038248f8f7t.jpg
висота прямокутничків 1см

невже ж всі 4-ри картриджа однаково дохлі?!

вал заряда десь не контачить, треба пробувати переставляти між картриджами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, alexvvv сказано:

вал заряда десь не контачить, треба пробувати переставляти між картриджами

якщо у всіх 4-х не контачить, то який сенс їх переставляти

 

ок, поки пауза. Домовився перевірити їх на такому ж принтері. Перевірю - буде подальша інфа для роздумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, jack74 сказано:

якщо у всіх 4-х не контачить, то який сенс їх переставляти

 

ок, поки пауза. Домовився перевірити їх на такому ж принтері. Перевірю - буде подальша інфа для роздумів

на 2-гому немає повторів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типу да, але другий то окрема "ягідка" - його, схоже, взагалі хтось криворукий перезаправляв, бо він і тріщить (хтось склав неправильно), тому на нього особо нема сенсу дивитись.

але, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з другого картриджа (що не двоїть) підкінь вал первинного заряду в один з трьох інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірив я свої картриджі на іншому точно такому ж принтері ("рідному брату" мого, так як з однієї партії, і їм уже 10 років пробігу) - мої картриджі ВСІ г...но :( 
А я не міг повірити, що всі можуть бути поганими ...
Коротше, замовив нового.
Так що всім дякую за участь і підказки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Перевірив я свої картриджі на іншому точно такому ж принтері ("рідному брату" мого, так як з однієї партії, і їм уже 10 років пробігу) - мої картриджі ВСІ г...но :( 
А я не міг повірити, що всі можуть бути поганими ...
Коротше, замовив нового.
Так що всім дякую за участь і підказки

а не думав що твій принтер вбиває картріджі і зробить те саме з новим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не думаю... якось вони трішки по-різному вбиті... Я думаю, що то вже в мене лежали давно замордовані...

 

Зара вставив нормального, друкує гарно, ще не вбився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...