Перейти до змісту

Gone in 60 seconds


snight

Рекомендовані повідомлення

Порився я на ЛМі в відео базі і не найшов там угнать за 60 секунд, а фільм дійсно вартий того щоб бути на ЛМі і бути побаченим.

gone%20in%2060%20sec.jpg

Режиссер:

Доминик Сена / Dominic Sena

Сценарий:

Скотт Розенберг / Scott Rosenberg

Сюжет: Мемфис - легендарный угонщик машин, завязал и теперь учит детишек водить картинги. Узнав, что его младший брат Кип попал в беду, он не может остаться в стороне. Кип должен был угнать для Рэймонда Калистри, 50 дорогих машин, но... все уже угнанные машины захватила полиция. Если Мемфис не доставит 50 роскошных автомобилей в порт за 72 часа, его брата ждет смерть...

В ролях:

Анджелина Джоли / Angelina Jolie

Николас Кейдж / Nicolas Cage

Джованни Рибизи / Giovanni Ribisi

Ти Джей Кросс / T.J. Cross

Уилльям Ли Скотт / William Lee Scott

File size 621 MB DivX Video.

Якість нормальна, як хороша екранка, враження від перегляду не спортить.

Хтось дивитись буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шото вибився я шо не зробив голосовалку. Мож його залитиЮ хай буде на лм фільм хороший, якби його ще й виклали оперативно. Zevs шо скажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс скажет что если выкладывать, то 2-х дисковый рип с АС3 звуком (который есть в природе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль, в мене точно не то шо хоче Zevs. Почекаю ше троха, люди хто не бачив кіно RULEZZZ!, а не яке то фуфло без сюжета, якого зара снімають не мало. Як хочете , вам вирішувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фильм посмотрен уже давно, и если, всётаки, выкладывать "класику" то в отличном качестве, ибо многие смотрели уже - он и по ТВ был несколько раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так шо з ним робити, заливати такий ( ибо ващще нет никакого) чи не треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...