Перейти до змісту

Вичислення стипендії в ЛНТУ


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Останнім часом постало питання про стипендію в ЛНТУ, типу: як вираховується середній бал -4 ??? Чи входить фізкультура як модульований екзамен і чи впливає вона на стипендію?! Щодо оцінки, наприклад: в мене 3 екзамени, перший-84 балів, другий- 64, третій-74 - я буду отримувати стипендію? :rolleyes:

Поділіться інфою хто знає?! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, у цьому випадку не будеш. 84,74-це 4 по національній системі. а 64-трійка. Тобто кожну із оцінок переведи у національну систему вирахуй середнє арифметичне 4+4+3=11 11/3=3,7 а має бути 4.

Про фізру. Так є інфа, що це є диференційований залік та він впливає на призначення стипендії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эммм насколько я знаю, считайуцца балы, а не оценка...тоесть если 84 74 64, то средний 74 - тоесть 4....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, у цьому випадку не будеш. 84,74-це 4 по національній системі. а 64-трійка. Тобто кожну із оцінок переведи у національну систему вирахуй середнє арифметичне 4+4+3=11 11/3=3,7 а має бути 4.

Про фізру. Так є інфа, що це є диференційований залік та він впливає на призначення стипендії

Підтримую про бали. На рахунок фізкультури тож таке чув, але це дуже сумнівно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після 1 курсу фізкультура диференційований, весь 2 курс - ні, дальше поки не вчився, не знаю, а взгалі треба питати в препода - він 100% знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Буквально пів-години тому по Інтеру в новинах сказали, що студенти Харківського педагогічного, які мали трійки, не матимуть стипендію незважаючи на середній бал. Для прикладу, у моїй групі чисельністю 11 чоловік за підсумками попередньої сесії винагороду за навчання отримували 6, цього року за тими ж принципами уже 7 повинні отримувати, але жоден з нас не обійшовся без трійки. З цього випливає питання, як життя у нашого університету? Ще тиждень тому в деканаті запевняли, що середній бал 4.0 і трійка ролі не грає. Факультет технологічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вичисляється стипендію по національній шкалі, тобто 5 бальній.

Залік якшо він диференційований то впливає на стипендію, як курсові\практика...

наприклад на ФКНІТі 1 семестр курсу (до нового року) фізра простий залік, 2 семестр курсу (після зимової сесії) - диференційований.

на даний момент шоб отримувати стипендію потрібно мати сер бал >= 4.0

достовірність 95%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тксть сумніви розвіяно. Щойно по ящику сказали урядовці, що бути такого не може і гайда жалітись.

До речі один викладач з тих молодших, що вели у нас, казав, що одного разу зробили в ЛДТУ таку авантюру, через деякий час уряд прислав папірець і вкінці семестра видали всю стипендію за раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...