Перейти до змісту

Windows XP Media Center Edition 2005


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Можу залити Windows XP Media Center Edition 2005, з другим сервіс-паком. По суті - це ХР з мультимедійним інтерфейсом, і як на мене, то досить непогано зробленим. Правда. мій ТВ-тюнер не підтримується, але фотки дивитися цікаво (є класний ефект, коли показується фотографія - і вона помаленьку рухається - пейзажі ніби оживають). Крім того, для демонстрації можливостей є шикарний WMV-файл 1280х1024, який просто вражає, якщо його дивитися на такому розширенні. Деякі зразки HDTV в чомусь навіть програють. Треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Версія англійська, в комплекті йде абсолютно нормальний російський ленгвіджпак і кряк. Чим простеньким можна зробити образ компакт-диска з цією Віндою для викладування (не хочу неро ставити)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, заливаю на ФТП, але бля... більше 5 кілобайт за секунду не йде (я ще й з ЛМ качаю, то на скачці - 30 кілобайт). Слава фотакому! Вже один раз мусив перезапускати, і відчуваю, що знов треба буде перервати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Версія англійська, в комплекті йде абсолютно нормальний російський ленгвіджпак і кряк. Чим простеньким можна зробити образ компакт-диска з цією Віндою для викладування (не хочу неро ставити)?

То, что англ. версия - так это просто :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАЛИТО!

ftp://193.109.80.8/incoming/Winxpmce.iso - образ;

ftp://193.109.80.8/incoming/Winxpmce.txt - опис.

Адміни, перекиньте будь-ласка кудись, звідки народ міг би стягнути. І заодно, гляньте, чи образ цілий, хоча б чи вінраром відкривається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку зробив VirtualDrive'ом vcd-образ диска, потiм сконвертував в iso.

мiтка диска - WINXPMCE

я не пробував, але боюсь щоб після цих махінацій загрузка не пропала.... Якби алкашом, то було б все ок :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті... купив я собі комплект IrLink (див. www.irlink.ru) - це пульт ДУ і ІЧ-приймач до нього. Настроїв собі комп, і тепер можу з дивана керувати як МедіаЦентром, так і іншими програмами. Блін, якби МедіаЦентр підтримував мій ТВ-тюнер, питання було б вирішене однозначно на його користь. А так клацаю між ACDSee, Fly2000TV, Media Player Classic i WinAMP. Теж непогано виходить. Тільки тепер шкодую, що взяв пульт, який ішов в комплекті. Краще купив би інший, в Луцьку, з більшою кількістю кнопок. Але це всьо - діло майбутнього!

Ще б під МедіаЦентр Едішн корпус забацати під двд-плеєр, і щоб не гудів, як літак на взльоті... Хтось щось може порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу. Для этих целей лучше всего подойдет Widescreen-ноутбук - тихо и экран изначально больше на фильмы ориентирован.

Если нет ноутбука или просто не нравятся ноуты - тогда нужно ставить водяное охлаждение - на проц, на видяшку, и на что еще получится :woohoo: Только это недешево.

Проще просто купить комп.стол и засунуть сис.блок в нишу с дверцей. Но это не подходит моддерам, т.к. у них естественно их распрекрасный системник должен быть всегда и у всех на виду. :friday:

Короче говоря, в любом случае придется чем-либо пожертвовать. Как минимум деньгами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу. Для этих целей лучше всего подойдет Widescreen-ноутбук - тихо и экран изначально больше на фильмы ориентирован.

Ні, якось не то. Ставити ноут на медіа-центр - це занадто. Адже і в цяцьки треба погратися, і відео покодувати. Все-таки з цим ліпше (і дешевше) справиться десктоп. Крім того, який би в онуті не був вайдскрін, все одон він з 19дюймовим ЖК монітором не зрівняється за розмірами.

Если нет ноутбука или просто не нравятся ноуты - тогда нужно ставить водяное охлаждение - на проц, на видяшку, и на что еще получится :D Только это недешево.

В баксів 100 вкладусь?

Проще просто купить комп.стол и засунуть сис.блок в нишу с дверцей. Но это не подходит моддерам, т.к. у них естественно их распрекрасный системник должен быть всегда и у всех на виду. :D

Короче говоря, в любом случае придется чем-либо пожертвовать. Как минимум деньгами...

Дешево й сердито. Я в Інеті бачив огляди спеціальних корпусів, зроблених в десктоп-форматі, і заточених під медіа-центри. От щось таке й хотів би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ставив, все нормально, машина з діска записаного з образа загрузилась, вінда встала без проблем. Єдине шо, так чогось не спрацював крек, який іде в комплекті, але в мене є універсальний для всіх ХР (робить диру в актівації....), він спрацював....

ХР як ХР, тіко пару програмок добавили, тему та вопіпер.... а так все те саме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно... в мене крек працював... а ти в безпечному режимі грузився?

А медіа Центром не бавився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...