Перейти до змісту

Срочно шукаю раму


msv

Рекомендовані повідомлення

Шосер на трасі рулить...... ;) правильний вибір.

Мені ще третього вела не хватає...... :otk:

Для пантов і гонок є Платон.... для шосе є Чемпіон.... не вистачає робочої конячки.... малу возити в садочок, поставити туди багажник, крила....... еееееееееееххх.

Біда та й годі. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Есть двуподвес ЗаХаревский (ZaHARE). Но на трассе с ним тяжко: рывок сбивает, сильно не раскочегаришь - начинает жопа подпрыгивать :rolleyes:, да и в жаркий день в асфальт профиль резины влазит, тяжко грести ;) и рама тяжеловата.

На рыбалку или на работу самое то.

Но хочется с утрица сгонять на пару десятков км. На двуподвесе теряю время и силы.

Был у меня в молодости спортивный шоссер (советский, точно не помню толи Старт-шоссе, толи Кросс-шоссе) 120 рублей стоил в 1981 и весил он фигню.

Спионерили лет 15 назад от магазина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То яку ти раму шукаєш?

як ти плануєш їздити....

бо шосер це зовсім інша справа.

http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showtopic=4000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикупил бы раму шоссера (можно советского). Червоноградский ХР де твои фотки и цены? ;).

нє, ну ви ж в курсі що я червоноградські рами перший в черзі? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Борг...

У одного там точно ростовка не твоя.... на рахунок другого не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б я знал, шо шукаю... :)

Что понравится и подойдет под рост и вес. Я профан в этом.... пока. :)

По памяти - ностальгирую за старым спортивным велом.

Трассы по которым езжу в основном боремельское и львовское направление. Но рельеф там "горбатый", тяжелова-то бывает. Менять резину на сликовую шо-то не тянет, потому как на рыбалку езжу и по грунтам и грязи. С разгоном проблема на двуподвесе, какие-то колебания подпрыгивающие в такт увеличивающемуся педалированию в определенный момент начинаются.

Хочу взять недорого либо шоссер целиком ("под работу"), либо только раму и тогда наполнять ее постепенно обдумывая компоненты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С разгоном проблема на двуподвесе, какие-то колебания подпрыгивающие в такт увеличивающемуся педалированию в определенный момент начинаются.

глянь на мою подпись...

в Луцке есть ДВА двухподвеса: у djura и у меня. Амортизатор в обоих стоит больше, чем ты готов выложить за байк целиком.

Мораль: не надо называть двухподвесным байком любой ардис с пружинкой под седлом. Никто ведь не называет спорткаром Таврию с антикрылом, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sm110: там зовсім нічого непише)))я її перекрасив був але невдало, тобто нормально але нада було погрунтувати)) спартівний самальот, класно по місту з дельтовозів прікалуватися коли валиш десь під 60 і їх як стоячих ;) я як мужика так обігнав то він аж ручку газу перестав крутити :):101010:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

........Амортизатор в обоих стоит больше, чем ты готов выложить за байк целиком. .....

Да я не готов выкладывать за амор или велосипед в целом много денег, по причине ненадобности. Я описал проблему того велосипеда который имею, и желание иметь второй для других целей. И вместо распальцовки хотел услышать совет. Вам необходим двуподвес за 1000-2000 у.е., а меня устраивает "какой-либо ардис" за 900 грн. И учитывая то, что у него под жопой стоит "пружинка" я его буду называть двуподвесом. :woohoo:

Для ХР:

Шо по деньгам за второй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:(

слухай було б файно чуть крупнішим планом задню частину рам з перекидками - яке там кріплення перекидки. добре якщо стандартно, на пєтуха, гірше якщо як старі шимани тіпа мегарендж на вісь заднього колеса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

........Амортизатор в обоих стоит больше, чем ты готов выложить за байк целиком. .....

Да я не готов выкладывать за амор или велосипед в целом много денег, по причине ненадобности. Я описал проблему того велосипеда который имею, и желание иметь второй для других целей. И вместо распальцовки хотел услышать совет. Вам необходим двуподвес за 1000-2000 у.е., а меня устраивает "какой-либо ардис" за 900 грн. И учитывая то, что у него под жопой стоит "пружинка" я его буду называть двуподвесом. :rolleyes:

Для ХР:

Шо по деньгам за второй?

Без распальцовки ну никак низя в этой жизни :smile-zachot:

2 AndreyXP

я вторую раму (типа скотт) забираю, соберу для GreyHairs велик :D пусть ездит человек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там кріплення типу "СЄРЬГА"

Стає Тіагра, наприклад, як рідна... :)

Вся навіска стає сучасна.

Але от ростовка.........

Можуть бути ще качелі з кареткою....

Там може бути італійська різьба..... але в Макара можна перерізати.

І ще..... там задні пера розраховані на втулку довжиною 120 мм сучасні шосейні йдуть 130 а байківські 135.

Гнуться дуже тяжко і колесо чу-чуть кривить........ на шв не впливає.... :D

Мені взагалі старі шосери подобаються.... такі вони тоненькі..... а щоб колесо заднє вставити треба розгинати трьом задні пера.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більше подобається друга рама.....

Це гоночний варіант.... а Ботічелло звичайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їх би канешно пащупати. як варіант, забираю обидві, а другу десь тут приткнуть не проблема

ау Andrey XP , там наші бувають в ЧГ, то як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба забирати фюзеляж повністю...

Рама, вилка, рульова, зажим, і глагол якщо діаметр специфічний... тіпа як в мене 24,8...

Запаришся потім виточувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проданий вже. :0021:

Харківчанин купив. :D

Для того щоб був "САМАЛЬОТ" треба крутити огого..............

Не думайте що ви пересядите на шосер і будете літати......

Повірте мені..... Там все по іншому ніж на байку....

Зміна на налаштувань виноса чи глагола...... на 5 мм виливається в такі проблеми чи кайф що я прозрівав....

Одне гарантую..... будете знати всі ямки в Луцьку..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да тошо Саня прав то прав шосер потребує хороших доріг, і ями всі будете знати навіть неособо великі)) але і літає він як самальот. шото я з цінами ннеособо оприділитися омжу! ну шосер думаю гр 400 потяне, батаеча ше незнаю батя шось неочінь продавати хоче але б продав :) скотт буду сам робити там шатуни модні овальні зірки і лх :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...