Перейти до змісту

CSserver: тюниг


Zevs_Isver

нужен ли нам в повседнейной жизни сервера "fadetoblack"  

7 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

хело,

сегодня в дневной сесси контри пропробовали fadetoblack....

как по мне фича нужная(особенно в клубах, где много молодых и горячих игроков), но получается слегка скучно, особенно если выносят сначала.. :)

и не получается посмотреть как играют професионалы и поучится....

буду рад выслушать мнения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму для кожднодневної гри fadetoblack не годиця. Тут потрібно від гри отримувати щей задоволення, це не чемп де важливий тільки результат.

А що робити нубу якого хтось вбє через 20 сек після старту, він не буде тупо втикати на чорний екран 2хв ждучи респавну, він просто кине грати.

Ну але це лише моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна звичайно сказати що потрібно......але зразу виникає питання для чого?

Такщо поки не потрібно, хоча мені подобається чорний екран. Можна розслабитись, написати пару смішних месах тіпа I have fuh, чи там ще що побистряку зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна звичайно сказати що потрібно......але зразу виникає питання для чого?

Такщо поки не потрібно, хоча мені подобається чорний екран. Можна розслабитись, написати пару смішних месах тіпа I have fuh, чи там ще що побистряку зробити...

если бы у тебя рядом стояло хотябы два компа - понял бы для чего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для Рожища включить а для нас остваить :unsure: Ведь у них в клюбе куча народу и все смотрят :) а у нас все раскиданы по своим хатам/работам и т.д. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згідні, адже тут сваряться навіть між собою за те, що хтось пасе, хтось підглядує нагло... :unsure: Чорний екран - це правильне рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вбють нас пасуни пару раз, ну втратиш трошки скілу, алеж сидіти перед чорним екраном на протязі половини раунду :unsure: А на рахунок клубів так там і так скаже кожен свому сусіду де його замочили і де той гад закемперився :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі вирішуйте самі - нам будь-який варіант буде хороший! :unsure: Давайте сьогодні всі дружненько пограємось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для Рожища включить а для нас остваить :unsure: Ведь у них в клюбе куча народу и все смотрят :) а у нас все раскиданы по своим хатам/работам и т.д. :D

так не получится вроде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...