Перейти до змісту

Де придбати гачок трості, для жалюзі


flashmax

Рекомендовані повідомлення

на варшавці продають жалюзі. здається прямо на в'їзді є "бутік" :) фурнітура повинна бути.

потім на тій же варшавці, по дорозі, ближче до автовокзалу є ще одна точка. колись там купував нижні фіксатори для форточки.

 

якщо хочете погратись, то раджу купити полімерну глину. є у магазині "мистецтво". і зробити ту штучку самому. можливо виглядатиме так собі, але ж "хендмейд". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базарі, або в будь-якому магазині, контейнері жалюзів, ролетів (на соборності біля кафе з ламаною кришою двоповерхового є). Якщо хендмейдити, то можна зі скрепки, але потрібно отвір зробити в тростині (паличці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, IropS сказал:

На базарі, або в будь-якому магазині, контейнері жалюзів, ролетів (на соборності біля кафе з ламаною кришою двоповерхового є). Якщо хендмейдити, то можна зі скрепки, але потрібно отвір зробити в тростині (паличці)

Я теж з скрепки робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 14.03.2018 at 17:32, KotMatros сказано:

на варшавці продають жалюзі. здається прямо на в'їзді є "бутік" :) фурнітура повинна бути.

потім на тій же варшавці, по дорозі, ближче до автовокзалу є ще одна точка. колись там купував нижні фіксатори для форточки.

 

якщо хочете погратись, то раджу купити полімерну глину. є у магазині "мистецтво". і зробити ту штучку самому. можливо виглядатиме так собі, але ж "хендмейд". 

пройшовся до Слона - ніде нічого такого не бачив

можна конкретніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

тепер вже й не знаю. купував давно. 

на пр.волі, біля тещиного язика пам'ятаю є магазин, що торгує таким, але вже не впевнений.

можливо варто глянути в епіцентрі чи новій лінії. там здоровенні відділи торгують жалюзі.

ну і в якості маячні: десь на борді є тема про послуги 3д-друку. але за міцність чи якість не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євродек,на вул.Клима Савури є точно,купував колись собі.також декора по вул.Лідавській виробництво жалюзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...