Перейти до змісту

Гаряча мамка...


Рекомендовані повідомлення

На материнці GA-p35-DS3L радіатор чіпсета при 3-4годинній роботі відчувається що гарячий, але руку можна тримати.Температура 34-40 градусів.Але літом буде ще більше грітися! Цікво дізнатися чи норм це температура? Що краще зробити: поставити 120мм кулер на вдув і 80мм на видув, чи поставити якись кулер на чіпсет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и охлождать но впринцыпе температура может подняЦо еще на градусоФ 10-12 и все, это нормальное состояние...

З.Ы. Охлаждать уместно если это сервак под нагрузкой системы на 80 %...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто зараз материнка працює на 400фсб а якщо я помыняю проц то вона держить в мене шину 455.А там ціпсет охолоджує невеликий радіатор, в 2 рази менший ніж в P35-DS3...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и охлождать но впринцыпе температура может подняЦо еще на градусоФ 10-12 и все, это нормальное состояние...
Порушення пункту 2.4 Правил конференції "Залізо". На перший раз -- усне попередження. При повторі буду наказувати баном.
2.4. Забороняється в переписці вживати незрозумілі скорочення, явний суржик і навмисну безграмотність.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При виборі кулера на чіпсет, або радіатора, пересвідчись чи зажими мають достатню довжину, а також, чи не буде заважати відео карті. Мав аналогічну проблему (кулер вив як скажений) - купив набір для відеокарти, з різними довжинами лапок кріплення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и охлождать но впринцыпе температура может подняЦо еще на градусоФ 10-12 и все, это нормальное состояние...
Порушення пункту 2.4 Правил конференції "Залізо". На перший раз -- усне попередження. При повторі буду наказувати баном.
2.4. Забороняється в переписці вживати незрозумілі скорочення, явний суржик і навмисну безграмотність.

Це випадково не Ви шановний сказали : " Меня постоянно преследуют умные мысли, но я быстрее... "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 градусів після 3-4 годин роботи - нормальна температура. Якщо система стабільно працює - навіщо заморочуватися з радіаторами, вентиляторами і т.п.? Так і без гарантії можна лишитися. Думаю нормальної вентиляції корпусу в даному випадку буде достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 градусів після 3-4 годин роботи - нормальна температура. Якщо система стабільно працює - навіщо заморочуватися з радіаторами, вентиляторами і т.п.? Так і без гарантії можна лишитися. Думаю нормальної вентиляції корпусу в даному випадку буде достатньо.

Угу, а я про що ... +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це випадково не Ви шановний сказали : " Меня постоянно преследуют умные мысли, но я быстрее... "
Бан на 10 днів за офтопік, неповагу до інших учасників конференції (до яких відносиься і модератор), прерікання з Модератором і порушення пункту 4.4 Правил конференції "Залізо". Наступний бан буде на 30 днів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняй кулер. Поки не пізно. Перевищення температури не є добре.

"Як кажуть малі діти - краще перебздіти, ніж недобздіти" - Лесь Подеревянський.

Бан на 10 днів за офтопік, неповагу до інших учасників конференції (до яких відносиься і модератор), прерікання з Модератором і порушення пункту 4.4 Правил конференції "Залізо". Наступний бан буде на 30 днів.

Я не відчув неповаги до себе. Хоть Plum ти і не любиш "вілаксом" (читати навпаки). Ставлю "-1" за зловживання модераторством ;) !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не відчув неповаги до себе. Хоть Plum ти і не любиш "вілаксом" (читати навпаки). Ставлю "-1" за зловживання модераторством ;) !!!
Ти не відчув, бо той пост був адресований мені а не тобі. А тебе наступний раз також накажу за порушення пункту 4.4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. напевне поставлю 120 на вдув ы 80 на видув, заодно і інші компоненти мат. плати будуть охолоджуватися... Всім дякую...

тему можна закривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...