Перейти до змісту

В ноутбука зламано язичок USB порта - ремонтується?


Рекомендовані повідомлення

Маю халепку. В ноутбука виламано язичок USB порта. Може хтось вже мав таке? Цікаво, чи можна зробити порт, чи материнська плата під заміну. Сусідній теж не працює, викидає помилку...

 

IMG_9010.thumb.JPG.ab59d8b8b59019df286f280264597234.JPG

 

IMG_9014.thumb.JPG.3e572ed3850386532dfc3ebe697975e9.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Igrek сказано:

Маю халепку. В ноутбука виламано язичок USB порта. Може хтось вже мав таке? Цікаво, чи можна зробити порт, чи материнська плата під заміну. Сусідній теж не працює, викидає помилку...

В середині зламаного порта замкнулись контакти, треба усунути замикання (тобто виламати і металеві контакти) Або звісно можна перепаяти на цілий роз'єм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, alexvvv сказано:

В середині зламаного порта замкнулись контакти, треба усунути замикання (тобто виламати і металеві контакти) Або звісно можна перепаяти на цілий роз'єм.

або вирівняти контактні "вусики", виламати "язичок" з любого донора, і приклеїти на епоксидку (в язичку є направляючі для цих вусиків)

Не найкраще рішення, але якось прийшлось викручуватися - такий фокус проканав, правда не сильно довго :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зняти КЗ - і далі 2 варіанти - заліпити пластирем\ізострічкою\скотчем та неюзати, або обов"язково міняти.

наступний коротун може зробити значно більше головних болів, чим неробочий сусідній порт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповіді. Дійсно замикання було. Я думав, що контакти відламались з язичком, а вони загнулись всередину і торкались корпуса порта. Я їх випрямив і зараз заклею порт. Сусідній порт запрацював. В ноутбуці наявний ще один робочий з протилежного боку, так що два робочих поки достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2018 at 12:45, Igrek сказано:

Маю халепку. В ноутбука виламано язичок USB порта. Може хтось вже мав таке? Цікаво, чи можна зробити порт, чи материнська плата під заміну. Сусідній теж не працює, викидає помилку...

Порти на фото не на материнці, а на окремій платі. Переважно така коштує недорого (100-200 грн.). То ж може доцільніше її замінити?

Шукати раджу на bigl.ua та olx.ua.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду. Почекаю два місяці до закінчення гарантії, щоб пломбу не зривати. Тоді розберу, гляну плату і пошукаю на Таобао таку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так можуть відмовити, ще написати з сервісного центру, що поломка по винні замкнутих контактів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло трохи ускладнюється свіжістю моделі. Мало їх ще померло і попало на барахол.

Можна запитати тут:

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/razborka-dell-5552-5551-5558-5555-3552-3551-3558-IDxqFTY.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайдеться. Ось тут наприклад одна плата є в наявності, а з часом ще будуть, думаю:
https://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.154.4a8d2f9fzNI0PU&id=556633854986&ns=1&abbucket=18#detail

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні гарантія. Але, здається, в Dell можна зробити заявку і перевести на іншу країну, якщо потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Але от якраз в Луцьк я навряд чи потраплю до закінчення гарантії. Я сподіваюсь, що вона мені взагалі не знадобиться в наступних два місяці, але той порт зараз зовсім не горить. А потім я тут в Китаї плату куплю і сам поставлю.

 

Я так розумію, що ти на гарантійному сервісі працюєш? Асусами теж займаєтесь? А то в мене тут новокуплений зависає один-два рази на день насмерть. Завтра планую його в Шанхай на сервіс тарабанити. Куплений то він в Україні, але в Асусів чітко прописана глобальна гарантія. І вони вже підтвердили, що приймуть в Китаї. От тільки ОС в мене українська, не знаю, як вони в ній розбиратись будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Проблему вирішено. Деталь обійшлася приблизно в 250 грн., замінив сам. Два USB і один аудіо порт об'єднані в маленькій платі.

 

Тему можна закрити.

IMG_9653.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...