Перейти до змісту

Проблема з DVD+/-RW SONY Black double layer 18


Рекомендовані повідомлення

Копірує з помилками все,правда пише нормально.Вінда ХР(sp2) свіжоперебита з оригінального диска,на старій було майже те саме,з часом вообщем потух.Пристрою більше року,гаантія тю-тю.Глючіть десь пів року.Мож хто зтикався.Пишу за товариша,він з інетом не дружить.Якщо брати новий похваліть щось.Братись скоріш буде там де комп http://www.intro.in.ua/index.php?cPath=111...158.Склоняємось до NEC.Що взяти,як ціни?Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Копірує з помилками все,правда пише нормально.Вінда ХР(sp2) свіжоперебита з оригінального диска,на старій було майже те саме,з часом вообщем потух.Пристрою більше року,гаантія тю-тю.Глючіть десь пів року.Мож хто зтикався.Пишу за товариша,він з інетом не дружить.Якщо брати новий похваліть щось.Братись скоріш буде там де комп http://www.intro.in.ua/index.php?cPath=111...158.Склоняємось до NEC.Що взяти,як ціни?Буду вдячний.

На сьогоднішній день НЕК ,так як і Соні приводів, під своєю маркою, не випускають , Соні так вобще сама і не випускала , ставила свою лейбу на чужі приводи :D .

а так, як говорили привод Соні ,аби виходив гарантію.

НЕК і Соні зараз скооперувались і випускають приводи під маркою Оптіарк , якість нікудишня , читають погано ,пишуть так що самі тільки і можуть прочитати.

народний вибір ЛиЖи. :D

PS.ги - ги в мене самого два приводи ,Асус і НЕК (старенький ,оригінальний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж ЛЖ стоїть,все чётко.Але кажуть що новіші трохі гірші за старіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були LG був задоволений їх роботою, зара Asus 1814 BLT також зажоволений тим як він працює :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умене NEC DVD+/-RW працюе вже 2 роки і ніякіх глюків.

правильні NEC мали маркіровку типу ND-45хх, 35хх,

а теперішні Sony NEC Optiarc AD-5ххх , 7ххх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то зараз кращим вибором є АСУСИ. А Неки(Оптіарк) не беріть зараз маю великі проблеми із читанням ДВД(успішно читає але треба по кілька разів виймати/вставляти диск)..пише/малює LabelFlash норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ваще то совета просив, а не меряням у каво чево стоіт і как високо :P

Чистящий діск для начала, попробувать перепрошить резак, + в "Діспечері устройств", далее "Ide ata/atapi контролери"привтикни на якому режимі у тебе резак вісить ....

Да і рушачи ваші міфи - у мну саме стоїть Optiarc AD-7173A вже як 2 з половиною роки, переписав докуя, + рісовка балванок, і нічего ... скажете вийняток ? а куй вам, рукі крюкі нада пад прес паложить + менше падростків/заучок по разним гавнофорумам вичитувать. Раджу для начата почитать пріколи на сайтах http://overclocker.ru/ і http://www.ixbt.com/ і тому подібних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По назві привода це все,взято з гарантії.І гуглі рився,але щось понятне для себе не побачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По назві привода це все,взято з гарантії.І гуглі рився,але щось понятне для себе не побачів.

а как его идентифицирует Неро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если будешь покупать сидюк, купи ЛЖ, обожаю их, читают мох и болото, у меня было два старых Sony один CD-ROM другой Combo оба за год здохли, а с комбиком проблемы с чтением сразу были. если Nec то только старые модели, эти оптиарки настоящее гуано, единственно на что можно обратить внимание кроме лыж это Пионеры, но у меня при сравнении качества записи и чтения лижа все равно круче оказалась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня asus 1608p2s, всё замечательно было год, потом cd-rw перестал писать, ну и бог с ними потом и dvd-r свои же писаные, я его разобрал смотрю линзя в пыли чуть, ну я почистил, всё гуд! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почістили діском,дешо почав копірувати.Але загружати те що іде на іншому компі не хоче

не удается скопировать W40kData-Sound-Full.ошибка в даных (CRC)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнє китайське попередження за написання назв брендів не мовою оригіналу. Ще один раз побачу "Лижа", "Гнусмас", "Піонер" і т.д. -- буду банити на 10 днів без попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...