Перейти до змісту

вибір/допомога інтернет... Київстар - Інтертелеком ???


Рекомендовані повідомлення

є сім-карта Київстар з безлімітним інтернетом, покриття 3G нема...

якщо дивитися на карту, то покриття є, пряма відстань 5.2км (міряв лінійкою гугла).  Вночі видно червоні вогні на вишці.

 

 

або забути та підбирати щось з інтертелекому....  

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто в темі, підскажіть ось ця антена теж ловитиме сигнал 3G ??

 

https://mircdma.kiev.ua/zavodskaja-antenna-cdma-800-24-db-dlja-intertelekom-peoplenet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви мабуть плутаєте сдма, gsm і 3G

є така антена, можу дати спробувати як працюватиме, підключається через перехідник до вашого модему і кабель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, steelk сказано:

ви мабуть плутаєте сдма, gsm і 3G

є така антена, можу дати спробувати як працюватиме, підключається через перехідник до вашого модему і кабель

 

взагалі в тому не розбираюсь...

 

 

ось наприклад перша ссилка https://3gturbo.com.ua/3g-antenni/3g-antenna-24-db-800-mgts/  3G сигнал від Київстара ловитиме? (пряма видимість 5.2км) модем UML290 або інший

 

але ж 3G частоти це щось 900-2100 ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cdma буде явно швидше, ніж gsm. При нормальних модемі та антені, можна отримати швидкість порядка 3-5Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Cherman сказано:

Cdma буде явно швидше, ніж gsm. При нормальних модемі та антені, можна отримати швидкість порядка 3-5Мбіт.

 

я хочу взяти від Київстара  7.2Мб   але то таке мені і 2-3 вистачить...

 

 

  + за Київстар платити не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

                Зазвичай модем впливає на швидкість в співвідношенні лише на 20% відносно якості сигналу, завантаженості мережі провайдера, погодніх умов..... З моїх суб'єктивних спостережень найгірший по швидкості інтернет від інтертелеком буде кращим від середнього і краще середнього від київстар (пишу про середній від київстар, тому що хорошого безпровідного від нього так і не судилось спробувати:)).                    Обслуговування правда в інтертелеком препаскудне, до оператора дозвонитись - як в лотерею виграти, а навыть коли дозвонишся, у разі якоїсь проблеми, то він нічим не допоможе . 

 

            Те, що пише швидкість 7.2Мб;3;12Мб - це маркетинговий хід і максимальна можлива швидкість, при яких усі ті фактори що вище писав стануть в один ряд. Якщо є модем інтертелеком, то спробуйте поюзати на тій місцевості 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу дати юзанити інтер... першого числа тариф перейде на фіксований по мб а зараз вроді типу анлім за 10 на добу, модем це свисток huawei ec5321

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки всім дякую, але щось все більше хочу зловити 3GКиївстара  

 

HSDPA (до 7,2 Мбит/с)  це ж воно?

 

 

 

 

Характеристики USB 3G модема MF622:

  • Работа в 3G/UMTS сети стандарта WCDMA 2100 (850/1900) Мгц.
  • Поддержка технологий HSDPA (до 7,2 Мбит/с).
  • Работа в 2G сети стандарта GSM 900/1800 (850/1900) Мгц.
  • Поддержка технологий GPRS и EDGE

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Взяв все таки антену у @steelk  

Виявилось що ми на одну і ту саму вишку ловим.

 

Поки на Інтертелекомі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...