Перейти до змісту

Крайон і інші ченнелінги


Goami

Рекомендовані повідомлення

Десь роки два назад вперше взяв в руки книгу Лі Керрола "Не думай як людина", де були розміщені так звані ченнелінги духовної істоти на ім'я Крайон. Для мене інформація здалась досить цікавою і вартою уваги. Хотілось би почути думки людей, які також читали подібні речі, яке місце вони займають у Вашому житті.

Попрошу людей, які не підтримують поглядів, що можуть бути обговорені в даній темі поважати думки інших і не проявляти агресію, якщо світобачення метафізичне не співпадає зі світобаченням Вашим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не читал .. но может бы прочел и обсудил .. ты б скинул книгу или линку .. цитат бы накидал ... а так неизвестно стоит ли время тратить ... и полагаю 99% юзеров борды аналогично...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав колись, декілька, "по діагоналі".

Духовні послання в основному. Написали б краще, як наприклад холодний термояд здійснити (не плутати з "гарячим" АКА воднева бомба) :)

Мало опори на науково доведені історичні факти, без яких всі ці ченелінги не витримують критики.

Та й взагалі, всілякі "голоси" мають в психіатрії цілком конкретне визначення - шизофренія, тому довіри в мене до них нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що вчення є досить обьємним, і я не сказав би що простим. Якщо я викладу тут якийсь ченнелінг, це просто може викликати серйозні недорозуміння\нерозуміння. І багато слів можуть бути протрактовані неправильно, що потягне за собою фрази типу "Фуфло, шизофренія, брєд" і таке інше. Звичайно якщо вам дійсно цікаво, я можу запостити деякі речі, просто ціллю створення даної теми було обговорення вже прочитаного, а не викладення якогось конкретного матеріалу для когось конкретного... Якби мені наприклад почали цитувати якесь невідоме мені вчення, і там хоч одна думка не співпадала би з моєю це викликало б скоріше всього негативну реакцію з моєї сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно якщо вам дійсно цікаво, я можу запостити деякі речі

Ну давай, викладай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що вчення є досить обьємним, і я не сказав би що простим. Якщо я викладу тут якийсь ченнелінг, це просто може викликати серйозні недорозуміння\нерозуміння. І багато слів можуть бути протрактовані неправильно, що потягне за собою фрази типу "Фуфло, шизофренія, брєд" і таке інше. Звичайно якщо вам дійсно цікаво, я можу запостити деякі речі, просто ціллю створення даної теми було обговорення вже прочитаного, а не викладення якогось конкретного матеріалу для когось конкретного... Якби мені наприклад почали цитувати якесь невідоме мені вчення, і там хоч одна думка не співпадала би з моєю це викликало б скоріше всього негативну реакцію з моєї сторони.

Завжди знайдеться хтось, хто скаже "фуфло, шиза, бред". Колись це почули Галілей, Христос, Ціолковський... Якщо лякатися чужого "імхо", то як взагали жити та йти уперед?

Отож, викладайте цитати, чєкаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішила полегшити ваше життя :P

Перше, що знайшла в інеті:

http://ariom.ru/wiki/Chenneling

Ченнелинг – это получение информации от «Высшего Разума».

Содержание любой религии и любого эзотерического учения может быть получено человеком только от носителей Высшего Разума. Высший разум открывает человеку кое-что из того, что прежде было неизвестно. Он может материализовать для людей священную книгу или воплотиться в зримую форму и лично учить людей. А может быть и так: Высший Разум (будь то Бог, или дух планеты, или Учитель) выбирает себе посредника из людей и через него обращается к остальному человечеству. Шаман, впадая в транс, «разговаривает с духами» и передает соплеменникам их наставления. Пророк видит «небесную книгу» и делает из нее выписки. Другой пророк «слышит внутренний голос» и пишет под его диктовку. Медиум на время предоставляет свое тело «духу-наставнику». Вернувшись в свое тело, медиум узнает, что он только что прочел двухчасовую лекцию или напечатал на машинке несколько страниц текста. Все это – ченнелинг в широком смысле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче понятно. вселение бесов в человека.

курить фильм Остров как современное раскрытие темы.

или Библию где бесов выгоняли в стадо свиней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче понятно. вселение бесов в человека.

курить фильм Остров как современное раскрытие темы.

или Библию где бесов выгоняли в стадо свиней.

Ну вот, случилось то, чего опасался автор темы :)

Костя,

почему вы полагаете, что в человека могут вселятся только бесы? Еще есть такое трансцендентное понятие, как Святой Дух, который время от времени нисходит на тех, кто способен принять его.

Уточню: не утверждаю, что ченнелинг именно от Святаго Духа, но интересуюсь: на чем базируется такая категоричность Ваших высказываний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Потеря адептом своего сознания и осознания это явный первый признак.

2. Святому духу понту шифроваться нету :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беси не беси, там всякі крокоділи, тьху.. на них - разом з вселенскім умом - разумом.

Зерно істини - є інформація, яка є всюди (нехай чепелінги думають що Вселенскій Разум), головне вміти цю інформацію видобувати і сприймати.

А то почнеться, Вселенскій разум - то Бог, і далі, беси, дявол, і інші створіння. Сприймають люди лише 5 видами почуттів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ктулху, а не Ктулх...

С метафизикой знаком, про "ченнелингоф" слышу первый раз. Теория. Ничего особенного, опять же нету фактов никаких. То же медиумство и т. п. можно обьяснить десятком других теорий. И все какбэ-вродибэ правильные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Потеря адептом своего сознания и осознания это явный первый признак.

2. Святому духу понту шифроваться нету :smile3:)

Вообще да. Аргументация не обширна, но убедительна, как на мое имхо.

Хотя то, что успела просмотреть в инете из их откровений, не производит впечатления открытой бесовщины, зато вполне тянет на дезинформацию (с позиций христианства - это есть ересь) что навлекает на мысль о той же бесовщине.

Силы Света действительно проявляют себя не выключая сознания адепта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ктулху, а не Ктулх...

О... Респект. Господа, откуда вы знаете такие слова? Да еще пишете с заглавной буквы, как имя собственное. Неужели случалось воспринимать органами чувств?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О... Респект. Господа, откуда вы знаете такие слова? Да еще пишете с заглавной буквы, как имя собственное. Неужели случалось воспринимать органами чувств?

Да я вообще ему поклоняюсь.

И еще: органами чувств можно воспринимать творения Лавкрафта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не відходить від теми.

Аффтор кудись запропав, тому довелось самому погуглить. http://www.kryon.ru/ - кажись ось воно.

Також тут і тут

Над топсайтом явно потрудились недешеві дизайнери, та й доменчик нівроку. При спробі скачати книжку-облом-с мене викинуло на інет-магаз. Сайт взагалі переповнений рекламою різних чудо-семінарів і навіть якісь чудо пігулки продають <_< Заправляє всім там якийсь Ли Кэрролл - судячи з усього - послідовник справи Роберта Флетчера.

По сскилкам нижче приведені камлання якихось сектантів.

Резюме: 45eb329ebd08.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може вони кормлять своїх якимись добавками невідомого походження навмисно?

http://kryonint.com/index.files/Page1163.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З відношенням до Крайона ще не визначився... поки що вкурюю "Последние времена". Хотя автору +1 - сама по собі тема цікава.

Kraion01.rar

kraion_02.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я іпу, що вони пропогандують? Яка головна ціль? І шо з того будемо мати ми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні ;) Як і очікувалось, крім бруду - толкового ви тут нічого не написали (окрім деяких людей, за що їм дякую). Представляю, що було б, якби я тут виклав ченнелінг...

Спробую розповісти вам про моє розуміння ченнелінгів і того, що вони несуть.

Перше: хто такий Лі Керрол. Лі Керрол, це людина, яка являється каналом духовної сутності, на ім'я Крайон. Тобто, коли, наприклад, ведеться для аудиторії людей живий ченнелінг, в якому передається послання, це виглядає слідуючим чином. Сидить цей самий Лі Керрол (він просто сидить, не в позі лотоса, не з закритими очима, не кричить, не хреститься, не б'ється головою об підлогу) і передає певну розповідь, тобто те, що хоче розповісти Крайон. При цьому канал остається при свідомості, не впадає ні в який транс і тому подібне.

Друге: для тих хто називає послідовників крайонівського вчення сектантами. Немає жодного офіціального об'єднання ні в Україні, ні в Росії, ніде взагалі немає, яке називало б себе "Секта Крайона" чи "Церква Крайона" чи ще якась лобуда. Крайон і Лі Керрол закликають людей не створювати якихось об'єднань, організацій чи чогось іншого навколо себе.

Третє: послання, що несе Крайон. Послання основане на тому, що все виходить з любові, любов є першопричиною і основою всього. У вченнях не говориться про якийсь армагєдєц, про те, що треба покаятись бо скоро нам всім каюк, що всі інші вчення - мура, одне крайонівське правильне і тому подібне. Людина за Крайоном є частиною бога, а не чимось окремим від нього, і таким що служить йому.

Четверте: про правдивість ченнелінгів. Ну тут доказувати нема чого... Тут або воно "твоє" або "не йде хоч убий". В останньому випадку краще відложити в сторону, і не займатись поливанням бруду на тих, кому пішло. Так би мовити, співзвучне воно з вашим серцем, чи ні...

Наступне напишу тим, хто каже, що це все шизофренія: шановні, ми живемо в час, в якому відбувається надто багато речей, які не підпадають під наукове обгрунтування... Я розумію, що все це не влазить в рамки вашого світогляду... Але не варто все, що ми не можемо пояснити - називати брєдом... Принцип "якщо я цього не бачу - цього не існує" в наш час вже віджив себе.

Шосте: прочитавши два абзаци - ви не зможете розкрити для себе суть послання. Послання Крайона дуже велике, там більше десяти книжок, і ше сторінок на 2000 неопублікованих в книгах ченнелінгів. Тому я й написав в першому пості - якщо хочете ДІЙСНО щось обговорити ПО СУТІ - ви маєте бути тою людиною, яка вникла у все це, а не прочитала пару слів, викривила їх смисл під свою ідеологію і сказала "туфта".

Ну і останнє... В минулому році я їздив в Москву на живий ченнелінг Крайона. В залі було 1111 чоловік (доречі, ті хто читав книги Крайона і вникав в них зрозуміють всю незвичайність ситуації). Я просто навіть не знаю, як вам передати всю позитивність атмосфери, яка була в залі, ті почуття, що переповнювали мене під час ченнелінгів, і наскільки мені не хотілось покидати те місце :) Я вам кажу - або ви вірите в це - або ні... В іншому випадку прошу не обсирати.

Якщо ще щось згадаю - напишу...

ЗІ. Я вже відчуваю скільки гівна зараз на мене поллється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Goami

ЗІ. Я вже відчуваю скільки гівна зараз на мене поллється

Та не сподівайтеся :D И взагалі, усе, що тут пишуть, є "ИМХО".

Моє имхо: склалося враження, що ви маєте намір задіяти нових адептів, ось:

Шосте: прочитавши два абзаци - ви не зможете розкрити для себе суть послання. Послання Крайона дуже велике, там більше десяти книжок, і ше сторінок на 2000 неопублікованих в книгах ченнелінгів. Тому я й написав в першому пості - якщо хочете ДІЙСНО щось обговорити ПО СУТІ - ви маєте бути тою людиною, яка вникла у все це, а не прочитала пару слів, викривила їх смисл під свою ідеологію і сказала "туфта".

Два абзаці - цілком досить, щоб скласти думку, моє це, чи не моє :D Про енергетику слова щось чули?

Ну не хочу я читати стількі тексту! Але буду вдячна, якщо почую від вас інформацію "від перших рук". Наприклад, про 1111. ;) Так, просто цікаво, що у світі коїться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Goami

ЗІ. Я вже відчуваю скільки гівна зараз на мене поллється

Та не сподівайтеся ;) И взагалі, усе, що тут пишуть, є "ИМХО".

Моє имхо: склалося враження, що ви маєте намір задіяти нових адептів, ось:

Шосте: прочитавши два абзаци - ви не зможете розкрити для себе суть послання. Послання Крайона дуже велике, там більше десяти книжок, і ше сторінок на 2000 неопублікованих в книгах ченнелінгів. Тому я й написав в першому пості - якщо хочете ДІЙСНО щось обговорити ПО СУТІ - ви маєте бути тою людиною, яка вникла у все це, а не прочитала пару слів, викривила їх смисл під свою ідеологію і сказала "туфта".

Два абзаці - цілком досить, щоб скласти думку, моє це, чи не моє :) Про енергетику слова щось чули?

Ну не хочу я читати стількі тексту! Але буду вдячна, якщо почую від вас інформацію "від перших рук". Наприклад, про 1111. :) Так, просто цікаво, що у світі коїться.

Я нікого нікуди не задіюю:) Про першопричину створення даного топіку читайте в першому пості, там написано щось на зразок "ваші думки з приводу прочитаних книг". Я не говорив "Прочитайте усе і скажіть що думаєте". А на рахунок "Шосте: прочитавши два абзаци..." - так написав для тих, хто нетерпимо відноситься до того, що їм чуже, і для того щоб вони спочатку поцікавились тим, на що вже ллють бруд.

"Про енергетику слова щось чули?" - могли б і не питати :)

І на рахунок вашого посту - ви можливо взяли в руки книгу, зрозуміли, що не ваше, і відклали... А деякі люди тут прочитали два слова, і давай розказувати яка це шизофренія... Не всі розуміють, що те що не йде їм - не обовязково не стане істиною для когось іншого...

І ще раз повторю для всіх. Я нікого нікуди не задіюю! Ніяких нових адептів! Я не входжу до жодної секти, братства, церкви, не сповідую жодної релігії. Уважно прочитайте перший пост, перед ти як казати, що я маю намір задіяти нових адептів.

ЗІ. Взагалі дуже обідно вийшло... Хотів знайти однодумців, поділитись враженнями і вести конструктивну співбесіду, а вийшло самі бачите що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба ображатися.

Ви ж самі чекали на це... ну, що люди цю звістку неадекватно сприймуть, ось воно й трапилося. До речі, ничого лячного і не трапилося, навіть слова "шиза" жоден не написав :P

У Луцьку взагалі важко зустріти однодумців: тут усе і усі в єдиному екземплярі ;)

Як на мою думку, свій Дзен можна постигати різними шляхами, и той, з яким ви нас познайомили, теж цікавий. Якщо він ще й Світлий - зовсім чудово ;)

Додайте матеріалу по темі, може, буде діло... Адже Дух Святий й на лучан зходить... инколи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...