Перейти до змісту

Порадьте стабільний модем з малою прожерливістю


Рекомендовані повідомлення

Для роботи 24/7 потрібен 3G модем, але серед деяких моделей. Маю zte mf100 але через пів дня відрубаються (охолодження обдуванням, на жаль, не допомогло). Потрібно вибрати серед моделей MF180 та MF190 (після zte mf100 довіра до zte взагалі пропала, того не знаю навіть, чи варто в їх сторону дивитись), huawei E171 Е173 і старші, MF180S и MF190S (той самий zte, тому не знаю). Здається радять 3131, але не впевнений, чи він підійде під мої потреби.

Треба по-моєму серед хуавей вибирати, вони не такі прожорливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого тепер потрібний модем. Підключи мтс анлім 3g від МТС. Включи функцію хотспот на телефоні та користуйся безлімітним 3G інтернетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Snegok сказано:

Для чого тепер потрібний модем. Підключи мтс анлім 3g від МТС. Включи функцію хотспот на телефоні та користуйся безлімітним 3G інтернетом.

На початку осені не банили, а зараз банять на день.  Не знаю яким чином виявляють.  Приходить смс з попередженням. Якщо і далі продовжуєш користуватись, отримуєш бан 1 день

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради, але мені не в виборі оператора потрібно допомогти, а у виборі модема, який би стабільно працював і підходив під мої парметри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вони напевно всі буду грітись після стількох годин роботи. Обов"язково треба вмикати через  USB подовжувач, бо окрім того, що сам модем гріється, то ще і USB роз"єм підігріває добряче. В вашому випадку корпус модема я б повністю зняв.

Сам інколи користуюсь Huawei e219, ну годин 7-8 ніби працює нормально, далі не перевіряв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, lutsk200017 сказал:

Дякую за поради, але мені не в виборі оператора потрібно допомогти, а у виборі модема, який би стабільно працював і підходив під мої парметри.

Під які параметри, вибачте, але нічого конкретно не вказано, а придумано якийсь"ВЕртоЛЬОт" з модемами. Я запропонував як на мене, один з найкращих способів зекономити. Для чого купувати 3G модем, якщо швидкість передачі і прийому даних вітчизняних операторів мобільного звязку навіть і краща ніж від модемів з їх тарифним планом, які ти пропонуєш для порівняння. Навіщо платити більше?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Natik сказал:

На початку осені не банили, а зараз банять на день.  Не знаю яким чином виявляють.  Приходить смс з попередженням. Якщо і далі продовжуєш користуватись, отримуєш бан 1 день

 

Мене ще "тьфу-тьфу" не банили, хоча я вижимаю з тарифу по максимуму. Це і фільми онлайн, ігри і ще дещо по роботі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...