Перейти до змісту

Конкурс з нагоди відкриття сайту Просто.Луцьк.ua


leviks

Рекомендовані повідомлення

Плануємо за кілька днів вже відкрити сервіс Просто.Луцьк.ua для вільного доступу, роботи зара киплять і видно вже фініш першого релізу сайту.

То ж з нагоди відкриття хочу потратити десь з 400-500 гривників на якийсь конкурс серед учасників нового сервісу.

Як варіант призів - можна в якості першого приза дівідішку, другого - 2G флешку, третього - 1G флешку...

Не знаю як, але якшо самі придумаємо собі конкурс, то й його і проведемо, і самі його виграємо.

Які саме призи - то тоже треба ше уточнити, шоб було цікаво спільноті.

То ж якшо шо - обговорюєм, мо шось і получиця... А як нє - то нє, діло житєйське...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як, але якшо самі придумаємо собі конкурс, то й його і проведемо, і самі його виграємо.

То, може, просто відразу призи роздати, кому треба ? :);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як, але якшо самі придумаємо собі конкурс, то й його і проведемо, і самі його виграємо.

То, може, просто відразу призи роздати, кому треба ? ;);)

/me вилазячи з-під стола і витираючи сльози сміху :D

Дійсно, оце варіант!

:) за оригінальність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись на одному сайті футболку виграв. Там треба було дати правильні відповіді на питання, а ці відповіді можна було б знайти лише після того, як добре пошаритися по всім розділам сайту.

Моя ідея така: візьми якийсь уривок з відомого твору. Десь з 20-30 слів, і, наприклад, з трьох речень. Повставляй фрази з цього уривку в різні розділи сайту, "заховай" їх між текстом. Тобто, щоб знайти "ліві" слова в тексті - треба буде почитати (відповідно, народ знайомитиметься з сайтом). Хто вгадає одне речення з уривку - третє місце. Два речення - друге місце. Весь уривок - перше місце. І хто перший. Якщо двоє (чи троє) вгадають весь уривок - перші місця тим, хто раніше відгадав.

Але уривок з твору треба, щоб був таким, щоб його на Гуглі не можна було знайти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...