Перейти до змісту

Пропонуємо роботу друкаря


Yurez

Рекомендовані повідомлення

Рекламне агентство Факторія пропонує роботу оператора широкоформатного друку.

Вимоги:

1) Базові знання ПК (базові Corel, Photoshop ще краще)

2) Бажання працювати

3) Уміння вчитися

4) Прямі руки

Робота цікава, не дуже складна.

тел. (0332) 77-32-87 (Юра)

(0332) 77-32-80 (офіс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Володя сказано:

Яка зп? 

договірна, за результатами співбесіди, потім по роботі видно буде

 

37 хвилин тому, Володя сказано:

Графік роботи? 

з 9 до 18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як може вплинути співбесіда, щоб мати найвищу ЗП із вашими вимогами до робітника? 

1) Базові знання ПК - Тобто, якщо я володію ПК на професійному рівні - то мені зарплата буде більша на 5000 грн за робітника який володіє базовими знаннями?

2) Бажання працювати - зараз я працюю на двох роботах та після роботи маю підробітки. Тобто в мене бажання працювати хоть відбавляй. Можу на співбесіді просити на 10000 грн більше ніж пропонуєте?

3) Уміння вчитися - Вчусь швидко і завжди щось нове вивчаю, прямо на ходу...

4) Прямі руки - ??? "Мама, зліпи мені сніжку" -  не було такого.

 

Орієнтовна заробітна плата потрібна, а також від чого залежить розмір її. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарплату не вказую, тому що її розмір встановлює керівництво особисто для кожного працівника. Я не знаю як у вас піде розмова. Якщо ти доведеш, що ти саме той працівник, який нам потрібен і твоя сума обґрунтована, то чому б і ні, гадаю,  все можливо, такі прецеденти були.

По вимогам - я назвав мінімальні, ідеально було б толкового широкоформатника зі стажем, але їх у Луцьку не так багато, тому губу не розкатуємо. Однозначно можу сказати, що нам не потрібен студент-посібник, щоб познущатися над ним за 3200 грн, потрібен справжній працівник.

Бажання працювати - саме працювати у нас, повний робочий день, а не просто пошаритися тимчасово на мінімалці.

Уміння вчитися - потрібна, тому що спеціальність рідка, потрібно буде в'їхати у специфіку.

Прямі руки - не боятися технічних моментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...