Перейти до змісту

треба курсова


ALI

Рекомендовані повідомлення

Хто може зробити курсову на тему: "Особливості обліку на автотранспортних підприємствах". Якщо хтось може напишіть в який термін і скільки це буде коштувати.

Є ще зміст, за яким потрібно зробити курсову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[hide]Є курсак на тему "Автоматизація процесів бухгалтерського обліку в дорожньому підприємстві". Можеш взяти його на розділ роботи, все рівно вам потрібно буде писати про автоматизацію. Якщо зацікавить, то скину на "мило".

[/hide]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба курсова на тему "Відповідальність осіб за ведення БО". В ідеалі готову роботу або хороший матеріал по темі

Звертатись в ПМ або асько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не можна було раніше написати що треба курсові...вам же ж теми не в травні дають, а на початку семестру...ай-яй-яй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робіть самі курсаки!!!

інженери майбутні_

або вже решайте через преподів, або через одногрупників, які вже зможуть зробити вам цей курсак!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілком здатний сам написати курсову ;) Просто реально не маю на це часу

...ну...ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малося на увазі можливо вже комусь приходилось писати курсову на таку тему, і ми могли б провернути взаємо вигідну угоду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба курсова на тему "Відповідальність осіб за ведення БО".

Порийся в неті, інформації море. Можеш ще на сайті ВР чи КМУ поритися в законодавстві. А потім все зліпиш до купи. Думаєш хтось по іншому буде робити, сумніваюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єм інформації великий а часу як завжди мало

Як я тебе розумію:smile3: Сам зараз диплом пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об'єм інформації великий а часу як завжди мало

Як я тебе розумію:101010: Сам зараз диплом пишу.

і я....хожу зла....бо мало матеріалу...і бігаю по міським радам і ОДА, ще й інформацію ніхто не хоче давати.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victoria

треба не бігати а застосовувати телехфонне право! шукай знакомих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба не бігати а застосовувати телехфонне право! шукай знакомих

Ну то знайди мені знайомих в УкрСтаті, треба один статистичний збірник, але в друк ще не вийшов. То може проб'єш мені через знайомих... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене і УкрСтаті є знакомі...

але це МОЇ знакомі але аж ніяк не твої)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от я тебе і прошу щоб ти мені допоміг вирішити питання. Ну а з мене пиво і +1.

P.S. Просто не рівняй інших до себе. Якщо маєш таких знайомих - добре, а ні - то я би подивився на тебе в такій ситуації коли бігаєш цілими днями в пошуках невідомого чого, і в результаті нуль. Так що не треба підкалувати Victoria.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...