Перейти до змісту

Евреи разворовали и уничтожили мировое достояние


Гість Zibers

Рекомендовані повідомлення

насчет сабжа - а ты таки хочешь забрать свою долю? :)

насчет статьи. "живое" Аральское море было угроблено куда более жестокими методами при мизерной экономической выгоде. а в Мертвом море все равно кроме бактерий ничего не живет, пусть хоть до дна высохнет - мне как-то пофигу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ась? ник у тебя явно не "иванов", на аватаре каббалистический символ. вот я и решил, что тебе нужен совет по присоединению к воровству и уничтожению :dont: в любом случае, это не ко мне - мои соотечественники помогали Арал осушать, а про Мертвое море узнали из рекламы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах... Все из-за денег. В свое время Аральское море так же осушили; тогда воду из рек, питавших его, пустили на орошение хлопковых полей... Человек остается самым тупым жЫвотным....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иго Іудейське, як завжди в свому духі, їм ніщо і ніхто не указ. Головне, щоб їх тут в Україні менше було! Для цього потрібно зробити акцію, "Всім Іудеям на історичну батьівщину" а на квитки вже скінемося. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё вірно, бабло решає вапроси. Навколо нас в місті те саме робиться, але в менших маштабах :)

А щодо євреїв - мало німці старались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё вірно, бабло решає вапроси. Навколо нас в місті те саме робиться, але в менших маштабах :)

А щодо євреїв - мало німці старались :)

Знаєш,чого німці євреїв вбивали? Бо вони не знали,що є ще ПОЛІШУКИ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всё вірно, бабло решає вапроси. Навколо нас в місті те саме робиться, але в менших маштабах :)

А щодо євреїв - мало німці старались :)

Zibers ---- 100% підтримка! І +1! ------------- Бабло вирішує усьо!---------------- В кого його більше той і робить все що він хоче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хоть і не єврей, але може хватить "срачу" ? :D

Harddriver ----- знання велика сила!

Ти знайди в неті і почітаю такі дві книжичкі "Талмуд і Тора"! От тоді ти зрозумієш, хто такі євреї і що вони несуть в наш світ! Одненька фраза з цих двох книг -------"Ви не повині спілкуватися з *гоями, так як вони нижчі за тварин, ви повині зняти з гоя все його золото і його з його сімєю кинути в костер" ----------------- *гої - це ті хто не є євреями а іншими націями! Так як тобі їхня філософія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...