Перейти до змісту

Священники подрались за место у гроба Господня в Иерусалиме


Гість Zibers

Рекомендовані повідомлення

Спочатку розтриляты, потим повисыты, а потим щэ втопыть усих!

Гэроям слава !!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему бы не разделить происшедшее на две части: на борьбу священников и на мордобой прихожан? И если священников я понять еще могу - они этим деньги зарабатывают, мозги окучивают, плюс ПиаР, какой-никакой, то простых прихожан, в их борьбе за 5 секунд божьей благодати, я ниразу не разумею. В магазинах они в очередях стоят и ждут, пока обслужат тех, кто перед ними. И ведь морды не бьют? И не возникают вопросы типа: "А ты чего масла 2 килограма взял?" А как только дело касается вероисповедания - в морду получить очень легко. И, ведь, по книге-то благодать бесконечна. И священники об этом везде говорят. А все равно - у большинства прихожан есть боязнь "не успеть". Кто нибудь понимает то, что он читает? Или пастор все объяснил и достаточно? И вообще - все ли верят в то, что читают? Все ли так хорошо в "датском королевстве"?

П.С. Костя, а ты че, опять кому-то работу предлагал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дизель, не переживай ты так. как только так сразу

Та я, какбе, не особо. Просто вспомнилось, как ты бомбил предложениями в любых постах, вот и стало интересно, а как ты сюда евро-офис приплел :)

А посетила меня вот какая мысль: про очереди цитировать я, видать, поторопился, потому что помню еще время, когда за 2 килограма масла рвали людей на части. Вот и думается мне, что аналогия уместна: когда благодати мало(как было в купонные времена), а она тебе очень нужна(священники постарались убедить) - будешь бить морды... Если ты уверен, что тебе хватит - будешь спокойно стоять в сторонке. Наличие отсутствия самой благодати тут нипричем, главное внушить страх "неуспеть затариться". Я так думаю, святые отцы с этим справляются отменно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось згадались слова Ісуса з Євангелії від Матвія

"Потому Ісус увійшов у храм Божий, і вигнав усіх продавців і покупців у храмі, і поперевертав грошомінам столи, та ослони продавцям голубів. І сказав їм: Написано: Дім Мій буде домом молитви, а ви робите з нього печеру розбійників. "

Свого часу євреї насільки вірили в Храм,в те що там живе Бог, що стали поклонятись самому храму, а не живому Богу.

Ісус передрік, що від храму не залишиться камня на камені.... Так і сталось, коли Тит в 70 році нашї ери завоював і зруйнував Єрусалим.

А трохи згодом ап.Павло поповідував і казав " Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба й землі, проживає не в храмах, рукою збудованих, і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все. І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх, щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас. "

Коли люди забувають Хто є Бог, де Він живе і що таке храм, трапляються такі випадки.

Прикро, сумно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу різниці між храмом і базаром. Всюди товар, тільки на базарі матеріальний, а в храмі віртуальний (лохотрон) :D

Ось і подралісь за місце, бо час деньгі, а деньгі с воздуха ещо пріятней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить ти бував не у всіх храмах... :)

Не можна ганити ВСЮ церкву, лише тому що в одному храмі священики щось не поділили, або десь хтось когось лоханув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить ти бував не у всіх храмах... :)

Не можна ганити ВСЮ церкву, лише тому що в одному храмі священики щось не поділили, або десь хтось когось лоханув.

А ніби не до кожного храма приходить хоч би 1 людина і не просила якогось чуда для себе або для близьких (хвороба, щастя і т.д) і цього не отримувала. Про те - купувала свічечку, платила за молебн, за службу, хрещення, вінчання (ну може ще якісь пріколи де бабло давать нуна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіберс, ти нічого не продаєш?:)у мене склалось враження, що Церква -твій прямий конкурент і відбиває у тебе клієнтуру:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так і є :) Боротьба за те чого нема, і ніколи не існувало, "дешею" цей скарб назвеця - ги :)

"Для ніщих духом должен бить Цать и Бог"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже зіберс ти такий розумний, і знаєш все, що можеш з впевненістю сказати , що Бога немає?

І ще, в твоєму уявленні тільки одні храми, з свічечками і т.д.

Значить ти точно багато чого не бачив.

Є ще інші віруючі.

ЗИ. Взагалі то ми вже спілкуємось не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже зіберс ти такий розумний, і знаєш все, що можеш з впевненістю сказати , що Бога немає?

Невже Gabriel ти такий розумний, і знаєш все, що можеш з впевненістю сказати , що Бог є?

І ще, в твоєму уявленні тільки одні храми, з свічечками і т.д.

І ще, в мому уявленні тільки одні храми, з свічечками і т.д.

Значить ти точно багато чого не бачив.

Значить я точно багато чого не бачив. А саме пару катлет (прес бабок) на кармані у свят атца при розрахунці на заправці, і дележ бабла после пріходов :)

Є ще інші віруючі.

Поки є такі як ти ХХХХХ - є такі як вони (священікс)

ЗИ. Взагалі то ми вже спілкуємось не по темі.

Я перший начав ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зиберс, ты не прав.

Дело не в идеологии или торговле, дело в самих людях. Сама по себе идеология - ничего не стоит, важно только то, как она влияет на окружающих. И задача человека(и общества), "всего лишь" - оградить себя от вредного влияния. Ты думаешь, это просто? Нет!

Весь этот бред с замыливанием глаз начинается в детстве.

Поясню на отвлеченном примере: допустим, подходит к моему ребенку дядя и начинает вести монолог о пользе вегетарианства. ведет грамотно и убедительно, прекрасно расписывая все ужасы мясоедства и прелести растительной пищи. Так вот, защита от такого поведения будет не в затыкании ушей ребенку, а в выдаче ему дополнительной информации про то, где в мире люди стали вегетарианцами впервые, почему они ими стали, зачем им нужно было сохранять такой образ жизни и пр. Т.е., дав всю возможную информацию, ты оградишь ребенка лучше, чем просто заткнув ему уши.

Еще пример - я против введения в школах уроков православия, но... я за введение в школах уроков теологии, истории религии и философии. Чтобы православие вел священник, мусульманин излагал коран, буддист - рассказывал про Будду, а найдут жрецов - пусть и Ахуру Маздру воспевают.

Надо чтобы дети знали и выбирали, а не выбирали и узнавали. Если так будет с детьми

А храмы, мечети и святилища оставь специалистам. Пока они борются между собой, а не с тобой - тебе ничего не грозит. А бороться с тобой (со мной, с любым) нет смысла, потому что денег на этом не заработаешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А справжніх священників ти бачив?

Які не бються в храмі, і пресами бабки не носять, і служать Богу щиро та вірно?

А віруючих справжніх бачив?

Яких Бог звільнив від самих страшних речей, змінив життя.

І вони- нормальні люди, зовсім не ХХХХ, і знають що Бог є, бо без Нього в їх житті був би давно кінець.

Я знаю що Бог є, бо він змінив моє життя, і життя моїх багатьох друзів. Спробуй доказати що це не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А справжніх священників ти бачив?

Які не бються в храмі, і пресами бабки не носять, і служать Богу щиро та вірно?

Не бачив жодного, хто бпісля пасхі не тащив додому мішкі з снедю, а деякі продумані тими пасочками й свиней кормлять.

А віруючих справжніх бачив?

Жодного, хто б дотримувавсявсіх пріколів.

Яких Бог звільнив від самих страшних речей, змінив життя.

І вони- нормальні люди, зовсім не ХХХХ, і знають що Бог є, бо без Нього в їх житті був би давно кінець.

Змінив ? Як ? Прийшов і сказав ти здарофф ? Від страшних речей * мде... дикі часи, племена...

Я знаю що Бог є, бо він змінив моє життя, і життя моїх багатьох друзів. Спробуй доказати що це не так.

І став "змінений", ти тепер не такий як всі ? ^_^ ти чимось кращий ? гірший ? Возвишеніше....да ну тває "плацебо" перевищило коещо :)... не буду мати гнать, і тим більше на тебе, тіпа правила. Но в основном....а не пішов би ти на ХХХ са сваїми нравоученіями. Ібо скатілсо ти до того самого стану зомбування що начинаєш гнать, тупо і безпаваротно, ЖЕЛАЮ тібе "Дом із 6 досок" за тваї деянія.

-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема закрита, бо вже перейшла на особистості.

А зіберс в своєму репертуарі, коли нема що сказати, то ліпить мінуси і починає кудись когось послати.

Хай Бог тобі відкриє правду, для чого помер і воскрес Христос!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...