Перейти до змісту

Продам інтернет магазин


youman91

Рекомендовані повідомлення

Продам інтернет магазин domovogo.net Сайт на OCstore 2.1.0.2.1. Сайт двомовний. Логотип та задній фон зміню за необхідності. Прошу 2000 грн.B)

Може трохи з ціною зажрався тому торг до кінця. Пишіть власну ціну. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підрихтували б перед продажем. У вас на головній сторінці модуль слайдера вивалився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, kot сказал:

Підрихтували б перед продажем. У вас на головній сторінці модуль слайдера вивалився.

У Вас напевне адблок стоїть. В еджі і фаєрфоксі все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже перепрошую, але, " скажите, с какой целью взимается плата, за проход на провал" (с)12 стільців.

Іншими словами, що там авторського (дизайнерського) ?

Якщо ви маєте на увазі "логотип" і "фон"... то де вони? 

Якщо це ціна домена, то домен 3-х місячний, і коштує менше ніж Ви за нього заплатили...

Ну ладно, була б там база на кілька тисяч товарів, хоч трохи оптимізації, можна було б його за 30-50$ взяти,

привести трохи в порядок и пустити чисто під сапу і подібний брєд...

....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви напали на чоловіка, він посидів, розібравсь, так би мовити все підготовив для наповнення товаром та просування. Зараз "круті" веб програмісти, які не особливо чогось створять кращого від цього будуть під ринкову ціну продавати в 500$, а от в ціновому діапазоні до 100$ і в Луцьку варіантів не багато.

 

PS а те що автор хоче заробити на цьому понад 100% прибутку від його собівартості (за умови, якщо домен і хостинг на рік), то вже інша мова, кому зараз легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Bliksss сказал:

Я дуже перепрошую, але, " скажите, с какой целью взимается плата, за проход на провал" (с)12 стільців.

Іншими словами, що там авторського (дизайнерського) ?

Якщо ви маєте на увазі "логотип" і "фон"... то де вони? 

Якщо це ціна домена, то домен 3-х місячний, і коштує менше ніж Ви за нього заплатили...

Ну ладно, була б там база на кілька тисяч товарів, хоч трохи оптимізації, можна було б його за 30-50$ взяти,

привести трохи в порядок и пустити чисто під сапу і подібний брєд...

....

 

Не бачу в переліку Ваших тем. Віддам, зроблю на халяву, подарую  - інтернет магазини. Авторського і дизайнерського ніфіга нема. Але це і не голий опенкарт. Як мінімум змінена форма самого створення замовлення (якщо Ви бачили голий опенкарт то знаєте про що я говорю). Це не Вордпрес де створення інтернет магазину займає 2-3 години. Написано - торг до останнього. Але перед випадами в сторону ціни - хочеться побачити пруфи. Отже чекаю на зсилки на інтернет магазини не на Wordpressі  з кількома тисячами товарів по 30 доларів. Ви ж не голослівна базарна бабка? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, youman91 сказал:

Як мінімум змінена форма самого створення замовлення

 

пффф поставив модуль і настроїв замовлення. ну збс, але нах комусь потрібен сайт, який взагалі не оптимізований має дизайн "прівєт із дівіностих", напівробочий слайдер, що працює тільки з виключеним адблоком або в браузерах якими користується малий відсоток людей.

 

Те що домен аж 3 місяці зарєстрованйи це ні про що не говорить бо для того щоб він почав працювати ти хоч розберить з мінімальною оптимізацію під пошуковики.

 

45 минут назад, youman91 сказал:

Не бачу в переліку Ваших тем. Віддам, зроблю на халяву, подарую  - інтернет магазини. Авторського і дизайнерського ніфіга нема. Але це і не голий опенкарт. Як мінімум змінена форма самого створення замовлення (якщо Ви бачили голий опенкарт то знаєте про що я говорю). Це не Вордпрес де створення інтернет магазину займає 2-3 години. Написано - торг до останнього. Але перед випадами в сторону ціни - хочеться побачити пруфи. Отже чекаю на зсилки на інтернет магазини не на Wordpressі  з кількома тисячами товарів по 30 доларів. Ви ж не голослівна базарна бабка? 

 

шо за брєд .... хто тобі має щось показувати? Ми тут прийшли обісрати, а не висувати комерційні пропозиції.

 

повір мені зараз пішла така тенденція в розробці інет-магазинів (та і в загальному в розробці під веб), що все має бути гарним та функціональним щоб клієнт бачив зразу все і воно вигялядало прям мімімі, а не напівробочий магазин з вирвиглаз дизайном ....  конверсія в них практично нульова.

 

ОСстор хороша система для інет магазинів, швидка, легка в налаштуванні, 70-80% уже є для початку роботи після встанволення, але те що ви продаєте це явно зібране на швидкоруч з уроків на ютубі. 

 

Молодець, що розібрався якщо сам робив, але вчись далі, подивись на конкурентів або крупні інет магазини на їх функціонал та плюшки і можливо цей сайт перетворитись в щось адекватне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, youman91 сказано:

Отже чекаю на зсилки на інтернет магазини не на Wordpressі  з кількома тисячами товарів по 30 доларів

Я написав, що купив би, а не продам.

Як вище написав sanbOK, хто і що повинен доводити?

Скільки займає часу встановити та мінімально налаштувати опенкарт з нуля? Правильно, максимум хвилин 30-40,

це вже з модулями доставки,оплати і т.п. Де взяти базу з товарами? Варіантів безліч, самому зпарсити в конкурентів,

купити на відповідних форумах, залити свою наприклад, якщо є база з 1С або в екселі... Скільки по часу? Правильно, ще хвилин 30-40.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sanbOK сказал:

 

пффф поставив модуль і настроїв замовлення. ну збс, але нах комусь потрібен сайт, який взагалі не оптимізований має дизайн "прівєт із дівіностих", напівробочий слайдер, що працює тільки з виключеним адблоком або в браузерах якими користується малий відсоток людей.

 

Те що домен аж 3 місяці зарєстрованйи це ні про що не говорить бо для того щоб він почав працювати ти хоч розберить з мінімальною оптимізацію під пошуковики.

 

 

шо за брєд .... хто тобі має щось показувати? Ми тут прийшли обісрати, а не висувати комерційні пропозиції.

 

повір мені зараз пішла така тенденція в розробці інет-магазинів (та і в загальному в розробці під веб), що все має бути гарним та функціональним щоб клієнт бачив зразу все і воно вигялядало прям мімімі, а не напівробочий магазин з вирвиглаз дизайном ....  конверсія в них практично нульова.

 

ОСстор хороша система для інет магазинів, швидка, легка в налаштуванні, 70-80% уже є для початку роботи після встанволення, але те що ви продаєте це явно зібране на швидкоруч з уроків на ютубі. 

 

Молодець, що розібрався якщо сам робив, але вчись далі, подивись на конкурентів або крупні інет магазини на їх функціонал та плюшки і можливо цей сайт перетворитись в щось адекватне.

Слухай, якщо ми вже з тобою перейшли на ТИ. Я розберусь без помічників як і чим мені далі займатись. Не хочете доказувати то не треба і критикувати цінову політику і наводити від стелі взяті аргументи. Я продаю дорого (хоча мінімальна ціна не вказана) - покажіть де дешевше аргументуй.

НІЧОГО НЕ ХОЧЕТЕ ДОВОДИТИ ТО ДЛЯ ЧОГО БУЛО ПОЧИНАТИ ПИСАТИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене нормальна і адекватна критика.

Ось це не коштує таких бабок - бо отут хлопці роблять супер якісно і дешево. Все.

Чи ти продаєш за стільки - а я зроблю краще за стільки.

А не "Та я б ніколи не купив". Мене не хвилює купили б ви його чи ні  - повірте абсолютно.

Фу... Відпустило. А то щось почало трохи підгоряти.

Я і сам знаю що сайт зроблений далеко-далеко не професійно.

І фактично крім змінити готових модулей нічого не змінювалося.

Але - про якусь винятковість сайту блін ніде і не писалося.

І ціна більш-менш і торг. написано до кінця. І неписав що щось дороблю чи є розробником сайтів.

І сайт робочий.

То якого чорта срати в темі....?

І я так і не зрозумів то чого тут база з товарами. Імпортуй собі стілки скільки влізе, чи як.

Ні то внось в ручну.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть хоча б дизайн норм а то будь який юзер коли переде на той сайт подумає що його розвести хочуть чи шо він вернувся в часи коли сайт таблицями писали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...