Перейти до змісту

Куплю модуль samsung j200h gold


Andruhin

Рекомендовані повідомлення

По варшаці пройдіться, в сервіси буває їх на запчастини продають, мо який є з неробочою платою. Я собі так модуль оригінальний знайшов не дорогго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, це як зторгуєшся,на кого попадеш. Мені ідеальний модуль дістався за 30% від нового. Спробувати можна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Ti777 сказал:

шановний в вас ціни і однако, ви ніде не падали головою донизу?, новий такий телефон коштує 3200 на розетці,

 

http://mobile-parts.com.ua/J200_displey_gold

Шановний!!!!

Чомусь я не бачу жодної пропозицій за 1000 грн.

Тому я і написав що під заказ бо ціна космічна і тримати таке в наявності немає ніякого сенсу.

Поділюсь з вами невеликою таємницею .

Така сама ситуація з ціною на модулі з багатьма самсунгами, не тільки з новими моделями а й зі старими також.

P.S. Відповідаю - головою до низу ніде не падав. Про те що в мене ціни більш ніж адекватні свідчить 3 моїх зафіксованих теми в темі про мобільний зв"язок і ціла купа позитивних відгуків чим ви похвалитись неможете .

Я розумію що місяць на форумі і постів треба набити але знайдіть інше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@JOKER86 не переймайся,

людина верту терміново шукала  - а тут как фігня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.03.2017 at 11:24, JOKER86 сказано:

Можу привезти під заказ 2150 грн.

на барахолках такий модуль від 1650грн

тому 2150 реально загон, хіба разом з установкою

 

Тай у вашого постачальника, він у роздріб 2130грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, flashmax сказал:

на барахолках такий модуль від 1650грн

тому 2150 реально загон, хіба разом з установкою

 

Тай у вашого постачальника, він у роздріб 2130грн.

Ви також багато років запчастинами торгуєте????

Яка у вас ціна???

Ви знаєте усіх моїх постачальників???

Не думаю.

Зробіть краще добре діло і зведіть людину з барахольщиком в якого є модуль за 1650 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ti777 сказал:

Я в вас шукав тачскріна, заходив питав, сказали 500грн, і інтернеті такого самого нового знайшов за 250 і оперативно відправили в той же день, ви вже зажрались повністю там.І все в вас так.   1600грн даний тачскрін буде, я можу замовити на людину, прийде на нову пошту перевірить і якшо все гут  то забере. Собі з того нічого мати не буду. Модуль цей новий коштує 1600, з розборок ще дешевше. Ви просто зажерлися, і не опрадовуйтесь.

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/samsung-sm-j200h-gold-galaxy-j2-IDqmyYi.html#0a4c00c0ea

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/samsung-galaxy-j2-j200h-gold-kak-novyy-IDqWqV0.html#0a4c00c0ea

Ще колись у вас купував чохли, гівно рідкісне, найнижчої якості, по ціні нормальних брендів, силікон взагалі ужасний не тримається і півроку навіть, замовив марки SIKAI, якість супер, ходять дуже довго, по тій самій ціні що ваше лайно.

Коли в людину кидаєш бруд, пам'ятай - до нього вона може не долетіти, а на твоїх руках залишиться.

Бажаю вам гарного дня і вдалих покупок в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весь ринок знає, що у "вулику" найдорожче, це напевне про щось говорить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, flashmax сказал:

весь ринок знає, що у "вулику" найдорожче, це напевне про щось говорить

Можливо це зв"язано з тим що в Мікросервісі на Варшавському ринку один з найбільших асортиментів по товару а по деяким позиціям 100% найбільший асортимент в Луцьку.

Чомусь в мене так дорого але всі ходять і купують і кажуть що якщо ви всіх обходили і в Мікросервісі також немає то в Луцьку ви можете вже не шукати.

Думаю і ви в мене купували тому що в Роми чи Олі не було того що ви хотіли?

P.S. Я звичайно вам можу провести невеликий тренінг по техіці продаж а також пояснити що таке лід, цільова аудиторія та намалювати воронку продаж щоб ви зрозуміли ціноутворення в Мікросервісі але робити цього не буду тому що в свій час заплатив за ці знання круглу сумму $.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, JOKER86 сказано:

Можливо це зв"язано з тим що в Мікросервісі на Варшавському ринку один з найбільших асортиментів по товару а по деяким позиціям 100% найбільший асортимент в Луцьку.

Чомусь в мене так дорого але всі ходять і купують і кажуть що якщо ви всіх обходили і в Мікросервісі також немає то в Луцьку ви можете вже не шукати.

Думаю і ви в мене купували тому що в Роми чи Олі не було того що ви хотіли?

P.S. Я звичайно вам можу провести невеликий тренінг по техіці продаж а також пояснити що таке лід, цільова аудиторія та намалювати воронку продаж щоб ви зрозуміли ціноутворення в Мікросервісі але робити цього не буду тому що в свій час заплатив за ці знання круглу сумму $.

так, купував у вас не раз, і не раз плювався потім на якість

вчити як продавати мене не треба, так як я з іншої галузі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Topaz сказано:

Щоб не створювати нову тему, поофтоплю тут. Як знайти Романа, який теж торгуэ комплектуючими? Де його магазинчик знаходиться? Можливо хтось подылиться номером телефону в магазинчик? Наперед дякую.

50.758986, 25.357317

червоний "дах", пластикові вікна на весь фасад

реклама лайф та мтс

 

ну и мобілайн (Оля) на всякий випадок 50.758559, 25.355655

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...