Перейти до змісту

Легальне зберігання вогнепальної зброї


Goami

Рекомендовані повідомлення

Я от побачив в розділі "луцк толкс" тему про гопніків, і відразу згадав питання, що мене давненько турбує. Чи може у нас в Україні пересічний громадянин мати ЛЕГАЛЬНО зброю. Мається на увазі вогнепальну. Більше всього цікавить можливість зберігання пістолетів на гумових кулях. Бо щось я скільки форумів облазив, там одні пишуть одне, другі інше.

Поясніть, будь-ласка, якомога більше аспектів, що стосується отримання\зберігання вогнепальної (особливо на гумових кулях) зброї.

Насамперед цікавить слідуюче: кому це дозволено (і чи дозволено взагалі), що потрібно для отримання і таке інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволено працівникам міліції, суддям, їх близьким родичам, журналістам, особам, життю яких загрожує небезпека (це має бути документально підтверджено) та членам громадських організацій типу "Варта" (чи "Варта порядку", не пам"ятаю точно). Згадаю ще допишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозволено працівникам міліції, суддям, їх близьким родичам, журналістам, особам, життю яких загрожує небезпека (це має бути документально підтверджено) та членам громадських організацій типу "Варта" (чи "Варта порядку", не пам"ятаю точно). Згадаю ще допишу.

Що саме дозволено? Гума? Чи нарізна також?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття 5. Цивільна зброя

Цивільна зброя поділяється на:

1) мисливську, яка використовується для полювання та занять мисливським спортом:

нарізну калібром до 9,3 мм включно;

гладкоствольною калібром від.410 до 4 в тому числі зі стволами з нарізкою типа "Сюпра" і "Парадокс";

комбіновану (з нарізними та гладкоствольними стволами);

2) зброю для заняття спортом, без права полювання:

пневматичну калібром до 4,5 мм, дульною енергією до 7,5 Дж включно і швидкістю польоту кулі менш як 200 м/с, в тому числі короткоствольна;

вогнепальну нарізну довгоствольну калібром до 5,6 мм (22 LR) включно;

холодну;

холодну-метальну з натягом тятиви менш як 20 кг;

3) зброю, придбану громадянами з метою захисту життя, здоров'я і житла, без права полювання:

гладкоствольну довгоствольну калібром від 410 до 12, у тому числі без прикладу, з рухомим ців'єм та пістолетною рукояткою. Загальна довжина цієї зброї не повинна бути менш як 800 мм, а довжина ствола з патронником менш як 500 мм, з балістичними характеристиками, відповідно вимогам до характеристик мисливської зброї;

нарізну мисливську довгоствольну калібром від 4,5 мм до 8 мм;

газову калібром до 11,45 мм включно, механічні розпилювачі і аерозольні пристрої, споряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії за погодженням з Держстандартом України;

несмертельної (травмуючої) дії, у тому числі короткоствольну, вітчизняного виробництва, боєприпаси до якої споряджені ґумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії з граничними параметрами ураження до 0,5 Дж на 1 мм2 площі поперечного січення кулі, калібром до 12 мм.;

електрошкові пристрої.

Ось із закону про зброю нарив, але я не юрист прокоментувати не зможу, то до Ярчика ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра вступити в громадське формуваня з охорони громадського порядку і державного кордону. тоді мож купляти резинострел. Поїдь в Міськвідділ і спитай де беруть в космонавти, і відпишиш тут потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або в козацьку організацію :D Козакам здається теж можна зброю носити- десь читав, але треба уточнювати ;) Або брати дозвіл на покупку газової зброї і шукати б/в ПГШ 790 старого зразку- там змінні стволи на газ і гуму. Детальніше не буду тут розписувати, поюзай гугл ПГШ 790.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...