Перейти до змісту

Оперативка, хай їй грець...


Рекомендовані повідомлення

Допоможіть розібратися, на якій частоті дійсно, на даний момент працює моя оперативна пам'ять. Є програми CPU-Z i AIDA64, але там стільки вкладок і усіляких значень, що я вже заплутався.
Значить стоять у мене дві планки по 4Гб, тип пам'яті ДДР3 і частота 1600, вольтаж 1,65В. Це все видно на скріншоті №1, який зроблено з оф. сайту компанії Kingston.
Одразу також хочу сказати, що материнської плати претензій немає, так як вона підтримує пам'ять і з більшими частотами (Asus P8Z68-V LX).
Далі... На скріншоті №2 з програми AIDA64 вказана швидкість пам'яті 1333 і вольтаж 1,5В. Це можна вважати логічним, так як судячи з даних оф. сайту компанії Intel, мій процесор (Intel Core i5-2400) не підтримує пам'ять з частотою вищою за 1333. Тому система автоматично знизила швидкість моїх планок і відповіно вольтаж, так як 1,65В має бути при 1600МГц.
Наступне... На скріншоті №3 з БІОСу вказано частота DDR3-1600, але нижче написано, що вольтаж становить 1,5В. Але при цій частоті маж бути 1,65...
На скріні №4 з проги CPU-Z на вкладці SPD знову видно, що частота 1333 (там 667, але я знаю, що у сучасних комп'ютерах використовується пам'ять з подвійною швидкістю передачі даних) і вольтаж 1,5, таймінги 9-9-9-24. На вкладці Memory частота 799,9, тобто 800 (800х2=1600) з тими ж таймынгами 9-9-9-24.
І на скріншоті №5 з тієї ж AIDA64 реальна 800, ну і ефективна 1600МГц.
Чому мене турбує це питання? Справа в тому, що я хочу додати собі пам'яті, але такої як у мене вже немає. Є новіша, дуже схожа (скрін №6). Тип пам'яті той самий, частота, але різні таймінги і вольтаж. Чи будуть вони разом нормально співпрацювати, чи не буде конфліктів, синіх екранів?
Пліз хелп, бо вже голова пухне, а реально немає з ким порадитися...

ghksydriyty.jpg

hgfgilghdh.jpg

20161215_214645.jpg

fgjdghlsfgw.jpg

dfshfgjf.jpg

voltage.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, lord сказал:

Бери 1600 буде працювати зі старою без проблем

А як же вольтаж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, lord сказал:

Так старі модулі в тебе працюють зараз на 1,5в,  всі планки будуть працювати на 1,5в

В найгіршому випадку вся пам'ять буде працювати на частоті 1333мгц

Ну нехай комп виставить нову оперативку на частоту 1333, а це не значить, що і вольтаж відповідно понизиться? Заявлено ж 1600МГц і 1,5В.

Стара оперативка заявлено 1600 і 1,65, а є (я так розумію) 1333 і 1,5?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...