Перейти до змісту

Nevosoft Games/ Ігри від Nevosoft


restart2

Рекомендовані повідомлення

  • 2 місяця потому...

1 call of atlantis

2 sky_aces_2

3 invader

4 buildalot

5 jennys_fish_shop

6 astro_avenger_2

7 star_defender_4

8 farmcraft

9 mushroom

Але якби можно було б саму програмку крякалку - щоб не турбувати зайвий раз. Бо не знаю яку гру ще сам надибаю, то ж не собі - сину. На старі маю крякалку - а от на нові щось не можу знайти. Пробував змінювати назву скритого файлу - поки щось мабудь не те роблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половину ігор маю вдома, з них ще половину вже пройшов!

Прийду додому з роботи і викладу на ФТп чи тобі і зовнішнього лінка вистачаить??? і ключ теж викладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

restart2 якщо не треба регитись ззовні та нема відслідковування IP (рапіда, депозит) то можно і зовнішній лінк. Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СКАЧАТИ з ФТП Новий кряк до любої ігри!!! Інструкція в архіві! Сам провіряв! Працює

HNeosoft.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

restart2 - спробую. Але я вже навчився виймати екзешний файл з гри - той що скритий. Поки працює на всьому що скачав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

restart2 - спробую. Але я вже навчився виймати екзешний файл з гри - той що скритий. Поки працює на всьому що скачав.

як? :huh: :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це настільки дивно що не віриться що все так просто!!!

b5e2a57e3acb.jpg

317f47532ce9.jpg

В играх скачанных сегодня заметил, что уже не создаётся расшифрованный екзешник в виде библиотеки *.dll сейчас создаётся некий файл название которого состоит из букв и цифр но имеет расширение *.tmp (например ANM4L3.tmp) вот его-то и нужно переименовать и присвоить расширение *.ехе. На сегодняшний день из всех скачанных игр этот метод подошёл ко всем без исключения!

Никакими кейгенами пользоваться на приходится!

P.S. однако бывает, что этот файл появляется только после того как Вы ввели свое имя в игре и начали играть.

Потім ігру запускаєш вже з того файла або робиш ярлик в папку з грою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак! На виконання заявок користувачів викладаю:

Vikysja

ГЕНИЙ ОБОРОНЫ (+++ дуже класна ігра)

Master of Defense (ФТП)

КОШМАРНЫЕ ДЕТКИ

Daycare-Nightmare(ФТП)

ОДИССЕЯ ЧЕРЕПАШКИ 2

Turtle-Odyssey-2(ФТП)

ЗАПИСКИ ВОЛШЕБНИКА

Magicians-Handbook(ФТП)

Тайна Замка Единорога

Unicorn-Castle(ФТП)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть крякнути гру "Веселая ферма. Печем пиццу". Тільки сьогодні вийшла, хочу пограти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть крякнути гру "Веселая ферма. Печем пиццу". Тільки сьогодні вийшла, хочу пограти!

Вийшла вона не сьогодні. В мене на компі валялася з початку січня. Пару днів тому встановив. Архів 74Мб. На Фотаком викласти не можу.

Може стукни в Аську, спробуємо порівняти папки, що відрізняється. Тоді вишлю тільки ті файли, що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...