Перейти до змісту

Недорогий цифровик 100-200$


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Є потреба купити цифровий фотопарат в межах 100-200$(критично) Порадьте будь-ласка щось на дану вартість, зараз вибір впав на Canon A460 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо 200, то вже Canon Power Shot A570 is. ІМХО. Хоча може бути і 460-ий. За свою ціну він зовсім непоганий, заодно зекономиш на якусь сумочку для нього, карту пам"яті, акумулятори та зарядний пристрій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще буде докласти 50 уо і купити А630 за 250, поки його ще реально дістати. Отримаєш чудовий фотік за помірну суму.

Я собі недавно купив - ніяк натішитись не можу :friday: радий як слон

Фотки нормальні робить, широкий діапазон регулювання діафрагми та витримки, достатньо світлосильний, шустрий, матриця здорова, відкидний екран... Короче бомбовий фотік! :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Yaryk. А ще краще Кенон Марк третій. :friday: Далеко не всі люди відчувають гостру портебу в регулюванні діафрагми та витримки, а деякі взагалі не знають що це, і воно їм нафіг не треба. А на автоматі хочуть мати нормальні фотки. І мають на це повне право. В кожного свої критерії, і не треба людям нав"язувати свою думку. Якщо в людини нема ніяких творчих амбіцій, нафік переплачувати купу грошей за велику кількість функцій, якщо фотік за всю свою біографію ні разу з АВТО- режиму переключатись не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28, та я згідний. Просто А630 коштує далеко не купу грошей. Хоча якщо фоткати на автоматі то дійсно можна обійтись А460 чи А570іс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так отож. Чоловік же написав "Є потреба купити цифровий фотопарат в межах 100-200$(критично)"

Так що там і 570 дуже з напрягом.... мож Canon PowerShot A470 хіба шо... 3а 160 умовних. За свою ціну нормальна цяцька, надійна і нормальні фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді фотік потрібний для клацання на автоматі!.. Напевно всетаки візьму А460 :huh:

А які думки викликає Sony Cyber-shot DSC-S650 ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы тестировали перед продажей одному клиенту Canon, Sony, Pentax, Olympus, Nikon - аппараты примерно одной ценовой категории. По субъективному мнению четырёх людей лучшим был признан Canon. По качеству картинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кенон в мене викликає позитивніші думки ніж соні. Порівняй хоча б вартість карт пам"яті однакового об"єму... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как насчет Fujifilm FinePix F20? Согласен, модель устаревшая (т.е. на данный момент снята с производства), но! Маленький, легкий, эргономичный, прост в управлении, матрица 1/1,7, и очень даже недорогой!

Я такой подарил любимой девушке на день варенья :) Она очень довольна (а в технике разбирается, поверьте :0005:)

Отзывы пользователей можно посмотреть, например, здесь.

И поверьте, на высоких ISO он действительно снимает очень даже неплохо! Чувствуется довольно большая матрица. Вплоть до ISO2000 - но там уже шумы, конечно, видны, а вот на ISO800 снимки очень даже смотрибельные! На 10х15 вполне пойдет! Ну и вряд ли будет необходимость часто снимать при таких высоких значениях ISO, IMHO.

P.S. При выборе смотрел и на Canon, и на Nikon, которые подороже будут, но в итоге понял - зачем платить больше? Тем более что Fuji - далеко не новичок в фототехнике... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как насчет Fujifilm FinePix F20? ...............

P.S. При выборе смотрел и на Canon, и на Nikon, которые подороже будут, но в итоге понял - зачем платить больше? Тем более что Fuji - далеко не новичок в фототехнике... :0005:

А Canon, и Nikon вчера только производство наладили. :) Нет, ну по характеристикам модель неплоха, но реально ли ее сейчас найти, не знаю.....

да и вообще, почему-то я не поклонник фотоаппаратов Fujifilm. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фуджики мне ещё со времён плёнки не нравились, да и первые (и не совсем первые) их цифровики меня тоже не возбуждали :0005:

Конечно, опыт приходит со временем, может, уже качество и получше стало...

Но всё равно - я их не признаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...