Перейти до змісту

"Укрзалізниця" у мобільному


sss381

Рекомендовані повідомлення

Цитата

«Укрзалізниця» створила універсальну мобільну версію сайту для продажу квитків

http://best-news.com.ua/ukrzal-znicya-stvorila-un-versalnu-mob-lnu-vers-yu-saytu/

12 Листопада 2016, 12:36

Укрзалізниця пропонує купувати квитки з мобільного телефона

 

Про це повідомив у Facebook керівник «Укрзалізниці» Войцех Балчун.

Укрзалізниця запускає універсальний мобільний додаток для користувачів смартфонів для купівлі залізничних квитків.

У держпідприємстві також нагадали, що зараз через інтернет «Укрзалізниця» продає більше третини всіх квитків.

«Стартуємо сьогодні. Близько 14:00». З невеликою, але корисною опцією, яка знадобиться користувачам смартфонів, які планують поїздки потягами «Укрзалізниці».

У веб-сайту «Укрзалізниці» з бронювання квитків 10 листопада з’явиться мобільна версія.

«Тепер, маючи смартфон, буде зручніше замовити квиток та сплатити його банківською карткою».

Балчун висловив сподівання, що запуск мобільної платформи стане ще одним стимулом для користувачів звернутись до сайту УЗ, позбутися черг і зменшити навантаження на каси. А головне — зекономити кошти і час, котрий, як відомо, також гроші, — написав з цього приводу Войцех Балчун. «Тому наша мета — і далі нарощувати обсяги продажу залізничних квитків через електронні канали», — резюмував Бальчун.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зрозумів... А в чому її відмінність від існуючого сайту? Думав, може Опера-міні вже почне нормально відображати, так ні... Шо основну сторінку коробить, шо цю "букінг"...

Я спочатку по загаловку подумав, що Додаток під смарти забабахали нарешті, а то... Кака била - кака єсть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, sss381 said:

«Укрзалізниця» створила універсальну мобільну версію сайту для продажу квитків

Як я люблю такі статті! І вже не перший раз таке зустрічаю. Пишемо про сайт, але посилання на нього ми вам не дамо, ми краще фотку поїзда втулимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, jack74 сказал:

Я спочатку по загаловку подумав, що Додаток під смарти забабахали нарешті, а то... Кака била - кака єсть

Я вже навіть поліз шукати де ж той додаток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...