Jump to content

Статистика CS Занулити чи залишити?

kmd

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Багато буде завжди, зануляй не зануляй.

Єдине заради чого можна зануляти статистику так це якщо грати далі чисто в людській компаніїї, без ботів.(хоча їх не рахує в кіли, але смерті, хедшоти і кількість вистрілів добавляє)

Якщо і надалі будуть боти, то просто потрібно поставити пиво Зевсу і допустити його до тіла пацієнта (по його заявам можна зрозуміти що він знає як виправити положення)

А то ми вже ніків наплодили :)

Толком нічого не розбереш.

ники фиксется другим способом

и думаю что чере неделю будет такайже винигдер потому как народ не следит за никами

P.S. а в настройках случайно не алиасов для ников?

Єдине заради чого можна зануляти статистику так це якщо грати далі чисто в людській компаніїї, без ботів.(хоча їх не рахує в кіли, але смерті, хедшоти і кількість вистрілів добавляє)

Якщо і надалі будуть боти, то просто потрібно поставити пиво Зевсу і допустити його до тіла пацієнта (по його заявам можна зрозуміти що він знає як виправити положення)

ну без ботов будет скушновато пока,

вряд ли сможет постоянно набиратся кворум,

а 1 на 1 в контру - это для истенных гурманов

а какое именно положение я могу исправить?

ну без ботов будет скушновато пока,

вряд ли сможет постоянно набиратся кворум,

а 1 на 1 в контру - это для истенных гурманов

а какое именно положение я могу исправить?

Ніки переіменувати, і запустити перерахування результатів.

• Адміністратори
ну если учесть что логи это текстовые файлы то переименовывается просто

Дати тобі 76 метрів логів?

Я так думаю що варто б логі занулити!!!!!

А коли ми граєм наприклад 4на4, чи там 3 на 3, ну рузумієте навіть якщо 2 на 2 то використовуєм свої нормальні ніки наприклад [DZ]vanus чи там dimka. А ось коли залітаєм просто побалуватись з ботами то доставляти по переду цифру 0!!! наприклад 0[DZ]vanus чи там 0dimka.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...