Перейти до змісту

Потрібна програма ы декілька порад


BloodDagger

Рекомендовані повідомлення

В мене вдома 2 компа, між ними я зробив мережу. На старому компютері покишо немає монітора, а мені досить часто потрібно дешо робити на обох компутерах.

1)Порадьте будьласка програму, з допомогою якої я мігби ке рувати зі свого компютера старий по мережі. Обовязково потрібно шоб ця програма показувала шо робиться на моніторі іншого компютера. Якщо це можливо дайти ссилку на програму в інтернеті, або залийте на ФТП.

2)Скажіть як зробити так, щоб мій старий комп мав повний доступ до інтернету через новий.

3)Підкажіть як відкрити доступ до файлів на старому компутері так, щоб звідти міг скачувати тільки я.

Компутери зєднані напряму мережевим кабелем. На новому компі стоїть 2 мережеві карти - 1 на інтернет, 2 - на мережу з старим компом.

За кожен пункт поставлю +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене вдома 2 компа, між ними я зробив мережу. На старому компютері покишо немає монітора, а мені досить часто потрібно дешо робити на обох компутерах.

1)Порадьте будьласка програму, з допомогою якої я мігби ке рувати зі свого компютера старий по мережі. Обовязково потрібно шоб ця програма показувала шо робиться на моніторі іншого компютера. Якщо це можливо дайти ссилку на програму в інтернеті, або залийте на ФТП.

2)Скажіть як зробити так, щоб мій старий комп мав повний доступ до інтернету через новий.

3)Підкажіть як відкрити доступ до файлів на старому компутері так, щоб звідти міг скачувати тільки я.

Компутери зєднані напряму мережевим кабелем. На новому компі стоїть 2 мережеві карти - 1 на інтернет, 2 - на мережу з старим компом.

За кожен пункт поставлю +1.

1,почитати і можна скачати remote administration

2 почитати віндову справку і зробити брідж(міст)

3.якщо NTFS, можеш поставити пароль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна то пункт 2 і 3 трошки детальніше.

2,почитай статейку Строим Локальную Сеть,

там є і оф лайн версія , там все доступно росписано.

3.доступ до файлів можеш робити з допомого програм remote administration

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як можна обмежити доступ до інтернету одному з копм.ютерів, в мережі, трафік обмежити наприклад на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав проксі і обмежуй як хочеш.

3. в вінді треба поставити галочку в параметрах папки напроти рядка типу іспользовать простой общій доступ забрати галочку. Далі створюєш юзера і пароль, які знаєш тільки ти. В розшарах приємно здивуєшся гнучкістю настройки. Саме те, що треба.

post-312-1206796754.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна то пункт 2 і 3 трошки детальніше.

2,почитай статейку Строим Локальную Сеть,

там є і оф лайн версія , там все доступно росписано.

3.доступ до файлів можеш робити з допомого програм remote administration

Тікішо переглянув, і бачу шо тут одного плюсіка малувато буде. Ти не представляєш скікі я провозився, шоб обжати виту пару по схемі "Сетевая карта <> Сетевая карта (Кроссовер кабель)". А все через те шо в неті була якась не правильна схема обжиму.

Плюси поставлю пізніше, сьогодні тобі вже не можу ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім RAdminа, можна використовувати Remote Office Manager http://ipload.ru/file.php?File=02843694951 лікарство присутнє, а для обмеження спробуй UserGate, де взяти читай тут http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=185742

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...