Перейти до змісту

Фірма, що обрахує тепловтрати будинку для отримання електротарифу для опалення.


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

В будинку не має газу. Потрібно перевести тариф як для опалення електрикою. В Обл енерго - зажадали проект для визначення  потужності. Хтось знає де шукати подібні фірми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2016 at 21:52, Anders сказано:

А яка у вас виділена потужність і площа будинку?

4кВт. Частина приватного будинку. Десь 30м2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас замало виділеної потужності для встановлення електрокотла, тому й вимагають проект для визначення необхідної потужності, яку вам і доведеться докупляти. Знаю організацію, де можна замовити  проект на електроопалення (електрична частина). Але чи займаються вони розрахунком тепловтрат будинку для визначення потужності електроопалення - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепловтрати можна порахувати тут. Досить непогано рахує, люди перераховували вручну - приблизно теж саме виходило. Можна зберiгати результат як посилання  для уточнень впроцесі (які обов"язково будуть). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І 

21 час назад, drozl сказал:

Тепловтрати можна порахувати тут. Досить непогано рахує, люди перераховували вручну - приблизно теж саме виходило. Можна зберiгати результат як посилання  для уточнень впроцесі (які обов"язково будуть). 

Ага. І в проект посилання вставити:rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вони їм потрібні ті тепловтрати? Коли собі робив проект, енергетиків цікавила тільки цифра потужності. Яку "намалюєш", таку і видадуть (при наявності запасу потужності на ТП звісно). Тепловтрати потрібні "для себе", щоб не переплачувати за лишні надані кіловати. І не мерзнути, як -25 "вдарить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.07.2016 at 19:17, Anders сказано:

У вас замало виділеної потужності для встановлення електрокотла, тому й вимагають проект для визначення необхідної потужності, яку вам і доведеться докупляти. Знаю організацію, де можна замовити  проект на електроопалення (електрична частина). Але чи займаються вони розрахунком тепловтрат будинку для визначення потужності електроопалення - не знаю.

Буду вам, дуже вдячний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...