Перейти до змісту

потрібний електрик та сантехнік


crowhunter

Рекомендовані повідомлення

потрібний електрик, обєм робіт - приватна новобудова 200 м2 житлової площі, прокладання електро, ТВ та компютерних комунікацій. Вимоги - розуміння сучасних технологій виконання робіт, вміння адекватно оцінити тип та кількість потрібних матеріалів. Спеціалістів типу "скрутки все життя робили і нічо", "розподільчі коробки на панелях перекриття", "між ВВГ і ПВС різниці не відчуєте" і інших унікумів - прошу не турбувати

 

потрібний сантехнік, обєм робіт - в тому ж будинку, 100 м2 теплих пілог, 12 радіаторів, кондесаційний ГК, обвязка паливної гаряча та холодна вода. Вимоги - розуміння сучасних технологій виконання робіт, робота згідно стандарту виробника газового обладнання (КК Weissman), робота згідно чіткого техзавдання. Спеціалістів, які поняття не мають що таке конденсаціний котел, правильність монтажу вузла теплих підлог і т.д. - прошу не турбувати

 

Бажано побачити попередні обєкти і почути відгуки власників

О67 ЗЗ4 І3 І2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, прошу вибачення за офтоп,

4 часа назад, crowhunter сказал:

між ВВГ і ПВС різниці не відчуєте

що дійсно є суттєва різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sss381 сказано:

ТС, прошу вибачення за офтоп,

що дійсно є суттєва різниця?

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=52509

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, crowhunter сказано:

потрібний електрик,

 

потрібний сантехнік,

 

Бажано побачити попередні обєкти і почути відгуки власників

О67 ЗЗ4 І3 І2

відписав в ПП

цих хлопців рекомендую, оскільки багато обєктів з ними робив.

Досвід роботи у них великий і виконують якісно з гарантією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б у жодному разі не хотів вступати в полеміку, будинок Ви будуєте, і Вам у ньому жити, але...

Судячи з оголошення Ви шукаєте якісних шабашників, які знають що кабелі бувають у горючій і не горючій ізоляції. Про це багато людей знають. Та електрики це просто виконавці, яким все рівно з яким кабелем працювати і де коробки ставити. Електрики повинні працювати за проектом, у якому буде зазначено все - де ввод, яким кабелем який відрізок робити, де мають бути світильники та вимикачі та спосіб прокладки. Це я ще не все перечислив.

У рівній мірі все вище написане стосується і сантехніків. Проект це документ, або робота по принципу "хозяин-барин", тобто хоче хазяїн так, то хай буде так.

До слова, проварена або пропаяна скрутка у розподільчій коробці у рази надійніше, чим з'єднання через теперішні базарні клемники.

P.S. Я не вчу Вас жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б Вам показав фото "утеплених" ЕППС відкосів ;) такими майстрами, яким як ви кажете всерівно чим працювати. У висновку втрачений час і нерви. Ну і гроші. А перед роботою було розуміння чим і як працювати. Щодо скруток - не все отднозначно, я проти ВАГів. Пропаяна скрутка ОК. Довго можу писати. Але зміст думаю оголошення Вам зрозумілий. Кожний з цих мегомайстрів рахує себе чомусь єдиним на ринку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок сантехніки 0952875410, але взагалі сантехніка це санфаянс, або по інфому говорячи унітаз, ванна, умивальник біде і т.п., опалення це інша галузь, водопостачання, або водовідведення інша. Я так зрозумів що Вам потрібно все це, телефон я написав, звертайтеся розберемось що саме Вас цікавить в вашому будинку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...