Перейти до змісту

Яка Рок- Метал- музика в тебе в динаміках


Maggot

Рекомендовані повідомлення

....."ибо весна 206" зажевала коссету с с ипонцкиим кавером Металлицы. Мотаю карандашом кассету на начало "Зы Оне".

Ну і зверска в тебе музикальна шайтан -машина ;)

Deep Purple\1969 Concerto for Group and Orchestra\Child In Time

IMG533-1243632642.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
....."ибо весна 206" зажевала коссету с с ипонцкиим кавером Металлицы. Мотаю карандашом кассету на начало "Зы Оне".

Ну і зверска в тебе музикальна шайтан -машина ;)

Deep Purple\1969 Concerto for Group and Orchestra\Child In Time

IMG533-1243632642.jpg

я хвастаюсо, бордомолодежь не знает что это такое....а когда Скорпов на "весне" слушали на МК-60, а когда Венум привез из Вильнюса на ТДК кассете с одной стороны АкуДаку, со второй Металлику, мы сидели, паузу жали, переводили (восхищались глубиной мыслей), и, внимание! даже девушки на хаты приходили "послушать"...

Venom - прошу підтвердити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову одна пісенька з того самого прогрресиву))) Augury - Cosmic Migration (Concealed)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....."ибо весна 206" зажевала коссету с с ипонцкиим кавером Металлицы. Мотаю карандашом кассету на начало "Зы Оне".

Ну і зверска в тебе музикальна шайтан -машина ;)

Deep Purple\1969 Concerto for Group and Orchestra\Child In Time

IMG533-1243632642.jpg

я хвастаюсо, бордомолодежь не знает что это такое....а когда Скорпов на "весне" слушали на МК-60, а когда Венум привез из Вильнюса на ТДК кассете с одной стороны АкуДаку, со второй Металлику, мы сидели, паузу жали, переводили (восхищались глубиной мыслей), и, внимание! даже девушки на хаты приходили "послушать"...

Venom - прошу підтвердити

Ну, підтвердити можу тільки частково. З Прибалтики привіз касету, де на одній стороні буа AC/DC, а на другій Krokus Scorpions (Slavco таки дав зрозуміти, що не тільки в нього з памяттю щось сталось <_< ). Старіємо...

Slavco та SunSeth надихнули перелопатити старенький архівчик СРСР-овської музички. Ні, такої Буланової в мене не виявилось (в принципі не був сильно розстроєний та здивований). Маркиза/1989-Рифы/Спи дитя. Ностальжи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...