Перейти до змісту

Яка музика в тебе в динаміках НЕ заграє


Maggot

Рекомендовані повідомлення

Тема абсурдна.

Тут нема що написати та й наврядчи зрозуміло що можна написати..

Знову сваримося. Сюди прийдуть репери і нафлудять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто б тут про флуд говорив. В ваших відкритих темах (як я помітив) ніхто з реперів не флудив. А Ви, вибачте на слові, троха з головою не дружите якщо рахуєте реперві флудерами (ну є можливо такі сам повбивав би) і т.д. і т.п. Хоча розділяти людей за музичними поглядами на флудерів на нефлудерів трохи нерозумно.Здається в темі "Яка Рок- Метал- музика в тебе в динаміках, Рок, Метал" ніхто з реперів не флудив на даний час.

Давайте згадаємо коли відкрили тему "що у вас зараз грає у динаміку реп, хіп-хоп, рнб" всі ринули писати шо попало рок, клубну і іншу музику хоча ясно було написано що тема була створена для того щоб писати яка грає музика з репу, хіп-хопу та рнб.

Нічого проти року я немаю. Колись слухав виключно реп але якто кажуть уже виріс того щоб вважати що існує лише один стиль музики. Але для чого, вибачаюсь ще раз на слові, засирати форум? Добре що є Флейм для того але всеодно думайте люди головою перед тим як щось писати це стосується людей які слюхають реп, рок, клубну і т.д. музику.

Для себе, якщо чесно, неставлю чіткої межі міх стилями музики, але один стиль мене бісить - попса, це слухати неможливо через безтолковий набір фраз(які немають сенсу, а в деяких випадках і неримуються) та звуків.

>>>Nickelback - How You Remind Me

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу тикнути лінком, де було чітко сказано, що реперів назвали флудерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу тикнути лінком, де було чітко сказано, що реперів назвали флудерами.

Яка Рок- Метал- музика в тебе в динаміках, Рок, Метал

пост 5.

Сюда прийдуть репери нафлудять
сказав Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, це чулавєк з лагєря реперів тксть. Зберігає нейтралітет.

Писав так само як і тут - пофлудити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, це чулавєк з лагєря реперів тксть. Зберігає нейтралітет.

Писав так само як і тут - пофлудити.

А, ну тоді понятно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, смішно, а тема то обертів трошки набрала. Скажіть прошу як назвати те що було створено у темів про яка музика...реп рнб хіп-ХОП. У цьому лагері також десь ховаються гарячі особи. Тема клас. Те шо треба. І ще ..який смисл створювати тему яка би писала про "-" певного стилю музики(ця тема). Що це спровокує???А Maggot швидко зрозумів усьо... :) Хто бачив що я у темі про реп флудив????

Ой забув геть не відповідайте на флуд флудом :0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе ніхто непросить тут писати. До тогож це форум він створений для того щоб висловлювати свої думки

Хто бачив що я у темі про реп флудив????

там уже нетреба ти тут уже постарався..............................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага і ця тем явно не для тебе зважаючи на кількість повідомлень залишених у темі про реп зовсім неважко судити про твої музичні уподобання.

Невже ми реп не слухаємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага і ця тем явно не для тебе зважаючи на кількість повідомлень залишених у темі про реп зовсім неважко судити про твої музичні уподобання.

Мої музичні вподобання хай тебе нехвилюють.

кількість повідомлень залишених у темі про реп

До чого ти це написав. Тему перечитай. Головне не кількість а якість. Я всього навсього здається раз напиав що у мене грає і щоб деякі люди зрозуміли що не вони одні єдині на форумі слухають реп (хоча дехто так казав(читай уважно)) викинув список своєї музики. І можеш запитати у тих же людей про мої музичні вподобання які просили закинути декі альбоми на ФТП чи вони ху..ві чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут почитав тему...

(І не тільки цю).

Хочу сказати одне.

Я неприклад слухаю і реп і рок (тіки б не попса вонюча)

А всі ці фрази тіпа "рок рулить, реп - гавно" і навпаки я нерозумію!

Я вважаю що ця тема - АБСУРД!

ОФФТОП!!

З.Ы.: По всьому прочитаному побачив одне:

Witiok, ТИ ЛОХ! Причому такий РЕАЛЬНИЙ. Ти не вмієш висловлювати думки нормально.

Ф топку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаравєнний ЗЕ

Ти так музику в широкому спектрі слухаєш? Від обкуреного обсирання друг друга і понтів аж до верещання під гітару проти всєвишнава? А чи може в протилежному напрямку...(від всєвишнава до блекстайла) Ну що ж, знач в тебе багатоядерний моск, тому здай його інтел чи амд, їм для вивчення архітектіри обробки багатьох потоків сайдьот.

Якщо ж ти так уважно читав теми, то чим тебе не задовольнив Віктор? Так ось що я скажу: тільки в цій темі напишу Я або ще хтось те, за що реп сакс, то тут почнуть летіти зуби й піноблоки. Раніше цей процес розпочався у темі про реп. Що і передбачив Вітьок. Нехай для цього діла буде моя АБСУРДНА тема.

Щодо абсурдів ;) Абсурд сприймати взагалі будь-що протилежне і при цьому казати, що він в центрі. Ну хіба що у випадку пацифізму (до речі, взагалі під сумнівом, може на якомусь відмінному від музичного фронту пацифізм і проявити можна), що не проглядалося як повне переконання особистості, ось приклад:

Я вважаю що ця тема - АБСУРД!
і
Witiok, ТИ ЛОХ! Причому такий РЕАЛЬНИЙ.
явно ніхто нікого не мирив.

P.S.

Пацифізм в музиці, це "мені 10 років і я слухаю емінема, щоб по шапці не дали і мерліна менсона, щоб не ізнасілували"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Убєйся!

Це до чого? Чи це все, на що вистачило інтелекту?!

Щодо так званого ВІТЬКА. Може він в темах про продаж і покупки нормально висловлюється, то щодо інших тем... Людино не лізь куди, не треба.

До того ж я його зустрічав (хоча він і не підозрює про це). На мене він справив враження як лох. (Не ображайся, але це так). Тож подумай про це - ще не все так і погано!

2 Маггот:

Судячи по твоїх словах, нормальна людина може слухати лише один стиль музики? Якщо я слухаю широкий спектр музики я ГЕНІЙ? Чи може це в тебе мозгів замало, щоб сприймати більше?

І не все з року і з репу я слухаю. Наприклад, панк (російський) - це брєд!

А на рахунок

обсирання друг друга і понтів
я б ще посперечався. Адже саме панк - це засранці, які тільки і вміють кидати понти.
Абсурд сприймати взагалі будь-що протилежне і при цьому казати, що він в центрі
- Це я так зрозумів мало бути сказано щось розумне? Це як раз і є АБСУРД!

Хто сказав, що я пацифіст? Я просто слухаю те, що хочу! Я нікого не примирюю!

Ніколи не спіши з висновками про людей, добре їх не пізнавши!

З.Ы.: До відома - я слухаю переважно РОК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого собі твір +1

Я якщо чесно уже виріс з того щоб слухати щось одне. Просто коли попадаєш якийсь колектив то починаєш по трохи збиватися з своїх принципів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю генію.

Слухай собі все підряд, крім попси і панку і в зв'язку з тим, що в мене мозку замало мені приємно повідомити, у мене склалося враження про тебе, що в тебе немає власної думки і твої уподобання нагадують пацифістські, але ти не пацифіст, що знову переконує мене у відсутності чіткої позиції.

- Це я так зрозумів мало бути сказано щось розумне? Це як раз і є АБСУРД!
А всі ці фрази тіпа "рок рулить, реп - гавно" і навпаки я нерозумію!

Шановний, Ви- центрист.

До відома - я слухаю переважно РОК!

з дещо зміщеним центром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую за таку вичерпну відповіть на мої питання і пропозиції щодо деяких ньюансів, що зв'явились в даній темі. Мої переконання і уподрбання говорять не про мою невизначеність, а про мою всебічну обізнаність і зацікавленість у різних сферах. А на рахунок пацифізму - його немає, так як нема поганих і добрих людей, є лише погані і добрі вчинки, які ці люди роблять. Адже в світі не може існувати ідеального суспільства, сама відсутність якогось конфлікту - породжує конфлікт (во загнув!).

І нарешті останнє. Нема музики хорошої і поганої, є музика для душі (ПОПСА НЕ РАХУЄТЬСЯ!).

З.Ы.: В мені помер філософ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...