Перейти до змісту

Єдиний податок


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір!

Допоможіть у вирішенні такого питання: я- приватний підприємець, місце здійснення діяльності за Свідоцтвом про сплату єдиного податку-м. Луцьк.

1)За яких умов я можу здійснювати свою діяльність на території Волинської області?

2) Що для цього потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти можеш здійснювати свою діяльність на всій території України.

Відповідно, нічого для цього не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір!

Допоможіть у вирішенні такого питання: я- приватний підприємець, місце здійснення діяльності за Свідоцтвом про сплату єдиного податку-м. Луцьк.

1)За яких умов я можу здійснювати свою діяльність на території Волинської області?

2) Що для цього потрібно?

Ти маєш право здійснювати свою господарську діяльність по всій території України якщо вона не підпадає під обовязкове Ліцензування. У випадку необхідності отримання Ліцензії слід визначити ті області де ти хочеш її впроваджувати і отримати її у відповідному органі що її видає чи то місцевому чи центральному. (прикл. ОДА, Мін транспрту, звязку, будівництва і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я- приватний підприємець, місце здійснення діяльності за Свідоцтвом про сплату єдиного податку-м. Луцьк.

1)За яких умов я можу здійснювати свою діяльність на території Волинської області?

Для того, чтобы работать по всей Украине необходимо внести изменения в свидетельство про сплату единого податку. Добавить: місце здійснення підприємницької діяльності- Україна.

Для этого подается соответствующее заявление в соответствующее окно, вносятся изменения в свидетельство. Безкоштовно!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...